Gynėjas 20 metų Ainis Vilavičius Kretingos „Minijai“ atstovaus jau trečią sezoną.

Kretingos „Minija“, besirengianti Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybių sezonui, dar vienerias draugiškas rungtynes Klaipėdos miesto dirbtinės dangos aikštėje žaidė su „Panevėžio B“ komanda . Susitikimas baigėsi lygiosiomis – 1:1.

„Pirmą kėlinį po 8-ą minutę Gvido Juškos realizuoto 11 m baudinio išsiveržėme į priekį, o besibaigiant kėliniui varžovai rezultatą išlygino“, – rungtynes komentavo komandos atstovas ryšiams su visuomene Martynas Viluckas, akcentavęs, kad antrą kėlinį abi komandos turėjo progų pasižymėti, tačiau daugiau įvarčių pasiekti nepavyko nė vienai ekipai.

Šiose rungtynėse Kretingos „Minija“ tuo pačiu vykdė žaidėjų peržiūrą – keletas jų ir turėtų papildyti komandą.

Rengdamasi sezonui, kuris prasideda kovo 21 d., Kretingos „Minija“ dar vieną draugišką susitikimą planuoja ateinantį savaitgalį ir rungtyniaus su Klaipėdos „Neptūnu“.