Kretingiškė karateka Greta Intaitė Lietuvos kata čempionate užlipo ant aukščiausios – I vietos – pakylos.

Anykčiuose įvyko Lietuvos kiokušin karatė kata čempionatas, kuriame dalyvavo ir karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Kata rungtis – tai veiksmų demonstravimas judant, atliekant įvairius smūgius rankomis bei kojomis. Labai svarbu atlikti visus veiksmus kuo stipriau, greičiau bei tiksliau.

Varžybose dalyvavo apie 300 sportininkų nuo vaikų iki jaunimo amžiaus grupių.

Jaunučių amžiaus grupėje čempione tapo Greta Intaitė, laimėjusi net 4 kovas. Jai šios varžybos buvo ypač svarbios, kadangi finalininkai užsitikrina vietą Lietuvos rinktinėje bei laimi kelialapį į Europos čempionatą. Toje pačioje grupėje trečią vietą iškovojo Kornelija Česnakaitė, kuriai pusfinalyje teko stoti į kovą prieš klubo draugę čempione tapusią Gretą Intaitę. Garbingai kovojo, tačiau iki pergalės pritrūko Edvardui Petrauskui.

Lietuvos čempionais vaikų amžiaus grupėje tapo: Kamilė Einikytė, Rokas Pipiras, Domantas Viskontas.

Antrąsias vietas iškovojo: Živilė Bružaitė ir Vilius Pinikas.

Trenerių komanda džiaugėsi pasiektais rezultatais, sportininkai skyrė nemažai laiko pasirenkgimui, buvo rengiamos papildomos treniruotės.

Kovo 21 d. įvyks Lietuvos vaikų čempionatas, kuriame sportininkai varžysis kumite rungtyje (kova tarp dviejų kovotojų), šiose varžybose tikimasi iškovoti ne vieną apdovanojimą.