Proginio turnyro nugalėtojai ir prizininkai: (iš kairės) II v. – „DNB“ atstovai Bronius Rupšas ir Dominyka Mikutavičiūtė; I v. – „Pajūrio“ žaidėjai Gabija Gliožerytė ir Justinas Butkus; III v. – komanda „Mėlyna ir raudona“, kuriai atstovavo Jadvyga Janušienė ir Ričardas Šlimas.

Gilias tinklinio sporto šakos tradicijas tęsia Darbėnų seniūnijos sporto organizatorius Rolandas Juknevičius, kuris ir šiais metais Darbėnų gimnazijos sporto salėje suorganizavo tradicinį Valentino dienos  mišrių porų tinklinio turnyrą.

Varžybose dalyvavo 12 komandų – varžėsi įvairaus amžiaus tinklinio mėgėjai iš Kretingos rajono ir Palangos miesto. Jos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius. Pogrupiuose dvi pirmąsias vietas užėmusios komandos žaidė pusfinalio ir finalo susitikimus.

Pirmajame pusfinalyje susitiko „DNB“ ir „Pajūrio komanda“ – į finalą pateko „DNB“ (Darbėnai), savo varžovus nugalėjusi 31:26. Antrajame pusfinalyje susitiko „Mėlyna ir raudona“ ir „Pajūris“, kuris ir tapo antruoju finalininku, varžovus nugalėjęs 31:22.

Trečią vietą iškovojo „Mėlyna ir raudona“, mažajame finale 31:26 įveikusi „Pajūrio komandą“. Didžiajame finale „Pajūris“ iš Palangos buvo stipresnis už „DNB“ – jis pergalę iškovojo 31:26 ir pelnė aukso medalius.