Asmeninių ir dvejetų pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai: (iš kairės) Aloyzas Rumbutis, Vytautas Ročys, Arvydas Venslauskas, Kazys Stankus, Žilvinas Narvilas ir Robertas Narvilas.

Salantų gimnazijos sporto salėje susirinkę 15 geriausių mūsų rajono stalo tenisininkų varžėsi dėl geriausių asmeninių bei dvejetų pirmenybių nugalėtojų vardų. Pirmenybes surengė Kretingos rajono stalo teniso klubas, vadovaujamas Vytauto Ročio.

Asmeninėse pirmenybėse žaidėjai pagal pajėgumą buvo suskirstyti į tris pogrupius po 5 tenisininkus. Iš pogrupių į finalinį šešetą pateko po du geriausiai sužaidusius tenisininkus: Kazys Stankus, Arvydas Venslauskas, Žilvinas Narvilas, Robertas Bertašius, Vytautas Ročys, Alfonsas Drakšas. Finaliniame šešete vyko labai atkaklios kovos dėl prizinių vietų. Tik vienas rajono stalo teniso žaidėjas laimėjo visus susitikimus tiek pogrupyje, tiek finale. Tai – Vytautas Ročys, kuris ir tapo šių metų rajono stalo teniso asmeninių pirmenybių nugalėtoju. Antrą vietą iškovojo A. Venslauskas, III v. – K. Stankus, ketvirtas – Ž. Narvilas, penktas – R. Bertašius, šeštas – A. Drakšas.

Dėl asmeninių pirmenybių Paguodos prizo likę 9 žaidėjai kovoje vieno minuso sistema. Tai H. Beniušis, Z. Idas, D. Drakšas, A. Rumbutis, R. Narvilas, I. Vaitelė, Z. Bertašius, A. Vasiliauskas, A. Girdenis. Asmeninių pirmenybių Paguodos taurę iškovojo Aloyzas Rumbutis, antras – Aleksandras Girdenis, trečias – Robertas Narvilas.

Dėl dvejetų nugalėtojų vardų kovojo 6 poros. Jos buvo suskirstytos į du pogrupius. A pogrupyje V. Ročio ir A. Rumbučio pora 3:2 nugalėjo R. ir Ž. Narvilų porą bei 3:0 A. Vasiliausko ir A. Kazlausko porą, o R. ir Ž. Narvilų pora 3:2 laimėjo prieš A. Vasiliausko ir A. Kazlausko porą. B pogrupyje K. Stankaus ir A. Venslausko pora 3:1 laimėjo prieš A. ir D. Drakšų porą bei 3:1 prieš R. Bertašiaus ir A. Girdenio porą, o A. ir D. Drakšų pora 3:1 laimėjo prieš R. Bertašiaus ir A. Girdenio porą.

A pogrupio nugalėtojai susitiko su B pogrupio nugalėtojais dėl nugalėtojo titulo. Po permainingos ir įtemptos kovos 3:2 pergalę šventė K. Stankaus ir A. Venslausko pora, kuri ir tapo 2019 metų rajono stalo teniso dvejetų nugalėtoja. Antra – V. Ročio ir A. Rumbučio pora. Dėl III v. kovojo R. ir Ž. Narvilų pora prieš A. ir D. Drakšų porą: 3:2 laimėjo R. ir Ž. Narvilų pora, kuri ir užėmė III v. Ketvirta – A. ir D. Drakšų pora, penktas – R. Bertašiaus ir A. Girdenio dvejetas, šešta – A. Vasiliausko ir A. Kazlausko pora.

Prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir prizais.