Savaitgalį „Kretingos“ krepšinio rinktinė, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, sužaidė tik vienerias rungtynes ir su 5 pergalėmis bei 5 pralaimėjimais užima IX turnyrinės lentelės vietą.

Gruodžio 7 d. „Kretingos“ komanda namuose 83:59 (24:9; 24:21; 20:11; 15:18) nugalėjo Ukmergės „Olimpą“ (3 pergalės, 7 pralaimėjimai). Puikiai rungtynes pradėję šeimininkai dėl geros gynybos jau po I kėlinio susikrovė 15 taškų persvarą, kuri kiekvieną kėlinį vis augo, kol IV kėlinį pasiekė 33 taškų ribą (39 min. 81:48). Buvo iškovota nesunki pergalė.

„Kretingai“ atstovavo: Rytis Zabita (7/8 dvitaškiai, 18 atk. kamuolių, 34 naud.balai) – 16, Tadas Maželis – 13, Tadas Budrys (12 atk. kamuolių) – 11, Linas Jonuška – 10, Kornelijus Stonkus (5 rez. perdavimai) ir Rokas Šimkevičius (7 rez. perdavimai) – po 9, Domininkas Matutis (2/3 tritaškiai, 7 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) – 8, Rimvydas Brencius (7 atk. kamuoliai) – 3, Arnas Sabaliauskas ir Karolis Opulskis – po 2.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais gruodžio 13 d. 17 val. Kretingoje su Akmenės rajono komanda „Patriots-Cementas“ (6 pergalės, 6 pralaimėjimai), o gruodžio 14 d. laukia susitikimas išvykoje su Panevėžio „Bangene-Aivera“ (7 pergalės, 4 pralaimėjimai).