Pergalių neiškovojo

• 2019-12-03
„Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinei, treniruojamai Arimanto Mikaločiaus, namų aikštėje nepavyko nugalėti „Kauno technologijos universiteto“ komandos – ji buvo pranašesnė.

Praėjusį savaitgalį Kretingos vyrų krepšinio rinktinė „Kretinga“, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, sužaidė dar dvejas Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono rungtynes, per kurias patyrė du pralaimėjimus. Per 9 rungtynes iškovoję 4 pergales kretingiškiai užima XI turnyrinės lentelės vietą.

Lapkričio 29 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 73:82 (24:18; 23:220; 10:28; 16:16) pralaimėjo prieš lygos lyderius Vilkaviškio „Perlą“ (10 pergalių). Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kretingos“ komanda, kuri po II kėlinio turėjo 9 taškų persvarą (20 min. 47:38), bet po labai nesėkmingo III kėlinio, kurio metu buvo pelnyta tik 10 taškų, varžovai išsiveržė į priekį (30 min. 57:66). Įpusėjus IV kėliniui komandas po kapitono Lino Jonuškos dvitaškio skyrė tik taškas (35 min. 67:68), bet vėliau aikštės šeimininkai nutolo ir „Kretingos“ komandai nepavyko perlaužti rungtynių.

Šiose rungtynėse „Kretingai“ atstovavo: Domininkas Matutis – 26, Linas Jonuška – 12, Rytis Zabita ir Rokas Šimkevičius – po 11, Tadas Maželis – 7, Kornelijus Stonkus – 5, Tadas Budrys – 1, Arnas Sabaliauskas.

Lapkričio 30 d. kretingiškiai namuose po dramatiškos kovos 85:86 (22:15; 28:23; 15:22; 20:26) pralaimėjo prieš „Kauno technologijų universitetą“ (5 pergalės, 4 pralaimėjimai). Rungtynes vėl sėkmingiau pradėjo „Kretingos“ komanda, II kėlinį po Roko Šimkevičiaus dvitaškio susikrovė didžiausią per varžybas – 18 taškų persvarą (18 min. 48:30), bet per likusį pirmosios rungtynių dalies laiką Kauno studentai sušvelnino savo atsilikimą (20 min. 50:38).

Pertraukėles tarp kėlinių papildė Kretingos sporto mokyklos pasirodymai.

Įpusėjus III kėliniui Kretingos komanda vėl susigrąžino 16 taškų persvarą (25 min. 59:43), bet tada varžovai surengė rungtynių baigtį nulėmusią ataką – 3 minučių atkarpą laimėjo 10:0 ir sugrįžo į kovą (28 min. 59:53). Po trijų kėlinių „Kretingos“ komanda dar turėjo 5 taškų persvarą (30 min. 65:60). Ketvirto kėlinio pabaiga susiklostė labai dramatiškai: prasidėjus paskutinei kėlinio minutei svečiai pirmavo 4 taškais (80:84), bet tada „Kretingos“ komandą į priekį tempė komandos įžaidėjas Domininkas Matutis, pataikęs tritaškį, ir likus 7 sekundėms po dvitaškio išvedė šeimininkus į priekį (85:84). Vis dėl to varžovai surengė sėkmingą lemiamą ataką, po puolime atkovoto kamuolio su sirena pelnę pergalingus du taškus.

„Kretinga“: Rytis Zabita – 20, Kornelijus Stonkus – 14, Domininkas Matutis ir Rokas Šimkevičius – po 13, Linas Jonuška – 10, Tadas Maželis ir Tadas Budrys – po 6, Ignas Andriuškevičius – 2, Rimvydas Brencius – 1, Arnas Sabaliauskas.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais gruodžio 7 d. 1 val. Kretingoje su Ukmergės „Olimpu“ (3 pergalės, 6 pralaimėjimai).