Sužaidė lygiosiomis

• 2019-07-30

Lietuvos futbolo federacijos I lygoje žaidžianti Kretingos „Minija“ antrą ratą pradėjo rungtynėmis namuose su Vilniaus „Vyčiu“. Iš pagrindų pasikeitusi Kretingos komanda šį susitikimą baigė lygiosiomis – 1:1.

Rungtynės prasidėjo gana didele sparta, ir Kretingos „Minija“ jau nuo pirmųjų minučių kūrė vieną progą po kitos: 6 min. po Donato Naviko perdavimo iš kairiojo krašto galva pavojingai smūgiavo puolėjas Gvidas Juška, 22 min. po kampinio turėtos progos neišnaudojo kapitonas Donatas Surblys, 26 min. dar vieną progą turėjo aktyviai rungtyniavęs puolėjas G. Juška ir šį kartą tai baigėsi įvarčiu. Dar vieną progą G. Juška turėjo ir po poros minučių, bet iš maždaug 20 m smūgiuotas kamuolys praskriejo virš Vilniaus „Vyčio“ komandos vartų. Pirmasis kėlinys baigėsi minimalia „Minijos“ persvara – 1:0.

Antrą kėlinį „Minija“ varžovams atidavė žaidybinę persvarą ir patys bandė atakuoti varžovus kontratakomis. Puikią progą pasižymėti „Minija“ turėjo 60 min., bet Aurimo Skurdelio iš kelių metrų smūgiuotas kamuolys atsimušė tiesiai į vartininką. Po keitimo 65-ą min. pasirodęs varžovų saugas Tomas Misiūnas po sumaišties baudos aikštelėje pelnė savo komandai išlyginamąjį įvartį. Per likusį laiką „Minijos“ komandai nepavyko sukurti palankios situacijos, tad teko tenkintis lygiosiomis.

Šiose rungtynėse Kretingos „Minija“ rungtyniavo be traumuoto Jusufo Traore, o per rungtynes traumas patyrė gynėjas Paulius Juška ir saugas Mantas Elzbergas.

Komandos vyr. trenerio Valdo Trakio komentaras: „Lygiosios greičiausiai – dėsningas rezultatas. Geriau sužaidėme I kėlinį, per kurį privalėjome pelnyti dar bent vieną įvartį. Antras kėlinys nepavyko – atidavėme iniciatyvą varžovams, nesurengėme greitų atakų. Žaidė keletas naujų žaidėjų, gal todėl pritrūko tarpusavio supratimo, momentais – ir fizinio pasirengimo. Klaidas taisysime, ruošimės kitoms rungtynėms ir tikimės pagaliau namie iškovoti tris taškus.“

Kretingos „Minija“: Ernestas Grudys (vartininkas), Paulius Juška, Gvidas Juška, Gustas Gumbaravičius, Antonas Solovjovas, Ernestas Andriušis, Donatas Navikas, Rubenas Adonis Jebga, Edvinas Andrijauskas, Aurimas Skurdelis, Donatas Surblys (kapitonas). Po keitimo: Mantas Elzbergas, Vakaris Jeruševičius, Valdas Jašmontas.

Rungtynes Kretingos miesto stadione stebėjo 250 žiūrovų.