Kretingos „Shodan“ mokyklos auklėtinis Matas Jonauskas ir šįsyk nenuvylė savo trenerių – vaikinas tapo Lietuvos karatė kiokušin kata vicečempionu.

Klaipėdoje įvykęs Lietuvos karatė kiokušin kata čempionatas buvo sėkmingas Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniams.

Jaunimo amžiaus grupėje Lietuvos vicečempionu tapo Matas Jonauskas, kuris prieš keletą savaičių taip pat iškovojo vicečempiono vardą ir suaugusiųjų amžiaus grupėje – kretingiškis iškovojo du kelialapius į Europos čempionatus – suaugusiųjų, kuris balandžio 13–14 d. įvyks Vilniuje, ir jaunimo U-20, kuris birželio 30 d. rengiamas Prahoje.

Bronzos medalį U-16 jaunučių amžiaus grupėje iškovojo perspektyvi kretingiškė Greta Intaitė. Įveikusi ketvirtfinalio ir aštunfinalio barjerus, kretingiškė pusfinalyje buvo labiau techniška už savo varžovę iš Jonavos, bet, atliekant technikos veiksmus, jai nepavyko išlaikyti pusiausvyros per vieną kombinacijų, ir tai lėmė rezultatą – merginai teko tenkintis bronzos medaliu. Nedaug iki medalio pritrūko ir Kornelijai Česnakaitei, kuri suklupo ketvirtfinalyje.

Vaikų amžiaus grupėje nepralenkiama buvo ir čempione tapo tris savo varžoves įveikusi Živilė Bružaitė, o vicečempionų vardus iškovojo Erika Petrikaitė ir Vilius Pinikas. Bronza pasipuošė Marius Pinikas ir Austėja Beniušytė.

„Shodan“ trenerių komanda pasidžiaugė, kad jau kelerius metus iš eilės jiems pavyksta išugdyti aukščiausio meistriškumo sportininkus, garsinančius Kretingos ir Lietuvos vardą aukšto lygio tarptautinėse varžybose, bei tikisi, kad Europos čempionate Vilniuje ir Prahoje jų auklėtiniams taip pat pavyks iškovoti apdovanojimus.