Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Rajono salės futbolo pirmenybių I lygos nugalėtojai „Topoliai“ (priekyje), II v. užėmusi komanda „Sigroup“ (stovi dešinėje) ir III v. laimėtojas „Veltūnas“.

Kovoje dėl Kretingos rajono salės futbolo pirmenybių I lygos aukso „Topoliai“ po I kėlinio prieš „Sigroup“ komanda pirmavo 2:0. Antrąją II kėlinio minutę Stasio Brazausko įvartis grąžino intrigą – 2:1, bet į tai „Topoliai“ atsakė 2 įvarčiais, o paskutinį savo įvartį „Sigroup“ įmušė rezultatui esant jau 6:3, o varžovai rungtynes baigė 4 įvarčiais be atsako.

„Topolių“ komandos vadovas Rimantas Macius savo komandą apibūdino kaip jaunų ir kovingų vaikinų kolektyvą, siekiantį pergalės kiekvienose rungtynėse ir kaip didžiausią problemą įvardijo komandos komplektavimą: „Šiemet turėjome problemų dėl žaidėjų migracijos – vieni žaidėjai grįžta, kiti išvažiuoja į užsienį, bet galiu pasidžiaugti, kad svarbiausiose rungtynėse žaidėme beveik stipriausios sudėties.“

R. Maciaus nuomone, komandos pergalę nulėmė atsipalaidavimas antrajame kėlinyje: „Vyrai stengėsi, kovojo. Pirmas finalo kėlinys buvo sunkus, o antrajame komanda šiek tiek atsipalaidavo, įmušėme kelis įvarčius ir gana nesunkiai laimėjome.“ Jis taip pat pridūrė, kad tikisi, jog Kretinga kiek įmanoma greičiau sulauks naujojo sporto komplekso, kuriame jaunimui būtų dar geresnės sąlygos sportuoti. „Sigroup“ komandos atstovas Gabrielius Pocius nedaugžodžiavo ir pasveikino varžovus: „Sveikiname „Topolių“ komandą su pergale. Finale neparodėm tokio noro laimėti kaip varžovai, „paleidome“ varžybas likus dar ganėtinai daug laiko iki jų pabaigos. Tikimės atsirevanšuoti kitais metais.“

Rungtynėse dėl III vietos „Veltūnas“ po I kėlinio prieš SM pirmavo 3:2, II kėlinio 5-ą min. SM komandai pavyko išlyginti rezultatą – 3:3, bet už kelių sekundžių „Veltūnas“ vėl išsiveržė į priekį, o rungtynes baigė 6:4 ir atsirevanšavo varžovams už pralaimėjimą praėjusių metų rungtynėse dėl bronzos 9:1.

Po rungtynių „Veltūno“ komandos atstovas Dangirdas Žilinskas atskleidė, kad komandai nepavyko įgyvendinti savo tikslų: „Trečia vieta mums nėra geras rezultatas, komandos tikslas buvo žaisti finale, bet po įnirtingos kovos mums nepasisekė peržengti pusfinalio barjero prieš „Sigroup“ komandą.“

Rungtynes dėl III vietos jis pakomentavo taip: ,,Jos buvo sunkios ir įdomios iki pat jų pabaigos, norėjome atsirevanšuoti Sporto mokyklos komandai už pralaimėjimą taurės varžybose. Mano nuomone, šį kartą rezultatą nulėmė mūsų šiek tiek didesnė patirtis, mus labai sustiprino ir puikiai komandą papildė veteranas Audrius Tolis, kurio patirtis ir lėmė mūsų pagerėjusį žaidimą.“

---

„Topoliai“ (I v.) – „Sporto mokykla“ – 3:0 (be žaidimo); „Veltūnas“ (II v.) – „Sigroup“ (III v.) – 7:9 (2:4 Julius Šalnis – 3, Tomas Jonušas – 2, Artūras Kumpis, Dangiras Žilinskas – po 1; Stasys Brazauskas, Mindaugas Vaičiulis – po 3, Mindaugas Šoblinskas – 2, Ramūnas Litvinas – 1).

Finalai. Dėl III vietos: „Veltūnas“ – „Sporto mokykla“ – 6:4 (3:2; Marius Ruginis – 2, Martynas Draukšas, Dangiras Žilinskas, Audrius Tolis, Artūras Kumpis – po 1; Evaldas Kaliniauskas, Donatas Anužis – po 1); dėl 1 vietos: „Topoliai“ – „Sigroup“ – 10:3 (2:0; Žilvinas Lukošius – 3, Giedrius Skirbutas, Tautvydas Jankavičius, Edgaras Girdenis, Aivaras Stanius, Rokas Butavičius, Darius Grigaitis, Andrius Burovas – po 1; Stasys Brazauskas – 2, Andrius Piekus – 1).

Rezultatyviausi komandų žaidėjai: Stasys Brazauskas („Sigruop“) – 11, Žilvinas Lukošius ir Tautvydas Jankavičius (abu – iš „Topolių“) – po 10.

Naudingiausi komandų žaidėjai: Mindaugas Arys („Topoliai“), Stasys Brazauskas („Sigruop“), Audrius Tolis („Veltūnas“), Vaidotas Gedvilas („Sporto mokykla“) ir Edgaras Dobrovolskis („Slėnis“).

Geriausias vartininkas – Martynas Viluckas („Topoliai“).