Vasario 21 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 75:78 (22:18; 19:21; 25:13; 9:26) apmaudžiai pralaimėjo prieš Ukmergės „Olimpą“ (8 pergalės, 20 pralaimėjimų). Šiose rungtynėse „Kretingos“ komanda, sėkmingai sužaidusi III kėlinį, sugebėjo susikrauti 14 taškų persvarą (30 min. 66:52), bet labai prastai sužaistas lemiamas ketvirtis leido varžovams sugrįžti į rungtynes ir pataikyti pergalingą tritaškį, likus žaisti vos 1,4 sekundės.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Rytis Zabita – 19, Tadas Maželis – 16, Domininkas Matutis ir Deividas Petravičius – po 10, Kornelijus Stonkus – 9, Albertas Valiulis – 6, Edgaras Danys ir Arnas Sabaliauskas – po 2, Laurynas Danielius – 1, Linas Jonuška.

Vasario 22 d. „Kretingos“ komanda namų aikštėje 94:80 (28:30; 17:17; 27:17; 22:16) nugalėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos-II“ (11 pergalių, 17 pralaimėjimų) komandą. Šiame susitikime kretingiškiai rungtynių kontrolę perėmė po didžiosios pertraukos, III kėlinyje šeimininkai susikrovė 8 taškų persvarą (30 min. 72:64), o ketvirtajame skirtumą tik dar labiau padidino.

„Kretinga“: Rytis Zabita – 19, Deividas Petravičius – 15, Linas Jonuška ir Domininkas Matutis – po 12, Tadas Maželis ir Laurynas Danielius – po 11, Edgaras Danys – 8, Kornelijus Stonkus – 4, AlbertasValiulis – 2, Arnas Sabaliauskas.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais kovo 1 d. 19 val. namuose su lentelės kaimynais Šilalės „Lūšimis“ (15 pergalių, 13 pralaimėjimų), o kovo 2 d. išvykoje su Jonavos „Jonava-II“ (28 pralaimėjimai) užbaigs reguliarųjį sezoną.