Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Po Naujųjų kovas Regionų krepšinio lygos A divizione pratęsė Arimanto Mikaločiaus treniruojama „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė, iškart turėjusi rimtų išbandymų ir susitikusi su pirmojo trejetuko komandomis. Išvykoje mūsiškiams nepavyko palaužti Plungės „Olimpo“, bet namuose pasiekta pergalė prieš Kauno rajono „Omegą“. Kretingiškiai su 11 pergalių ir 6 pralaimėjimais dalijasi V–VI vietomis.

Sausio 4 d. „Kretingos“ vyrų komanda išvykoje 59:63 (11:17; 22:15; 13:19; 13:12) pralaimėjo Plungės „Olimpui“ (13 pergalių, 4 pralaimėjimai). Šiame nerezultatyviai prasidėjusiame susitikime po I kėlinio priekyje buvo šeimininkai, bet II kėlinį sėkmingiau sužaidė „Kretingos“ komanda ir pirmavo 33:32. Vos prasidėjus III kėliniui kretingiškiams pavyko sužaisti sėkmingiausią savo atkarpą ir pasiekti didžiausią persvarą (22 min. 39:32), bet vėliau varžovai perėmė iniciatyvą ir patys įgijo 11 taškų persvarą (34 min. 46:57). Likus žaisti vos 3 sek. Domininkas Matutis pataikė iš toli ir sumažino plungiškių persvarą iki 2 taškų (40 min. 59:61), bet plungiškiai sėkmingai pataikė baudas ir atsakui laiko nebeliko.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Domininkas Matutis – 22, Deividas Petravičius – 19, Rytis Zabita – 10, Linas Jonuška – 5, Albertas Valiulis – 3, Tadas Maželis, Kornelijus Stonkus, Arnas Sabaliauskas ir Petras Piekus.

Sausio 5 d. „Kretingos“ komanda namuose 87:77 (28:15; 21:24; 27:20; 37:16) nugalėjo vieną lygos lyderių Kauno rajono „Omegą“ (14 pergalių, 3 pralaimėjimai). Pirmame kėlinyje vyko apylygė kova, bet II kėlinį sėkmingai sužaidę kretingiškiai sugebėjo nutolti (20 min. 46:35). Trečio kėlinio pradžioje kretingiškiai turėjo ir didžiausią 16 taškų persvarą (15 min. 51:35), bet kėlinio pabaigoje ji ištirpo iki 3 taškų (30 min. 58:55). Ketvirtame kėlinyje kretingiškiams vėl pavyko nutolti nuo varžovų ir įgyti 13 taškų persvarą (38 min. 79:66), o varžovų bandymas gelbėtis tritaškiais buvo nesėkmingas.

Kretingos „Kretinga“: Domininkas Matutis – 26, Rytis Zabita ir Tadas Maželis – po 17, Albertas Valiulis – 10, Kornelijus Stonkus – 8, Deividas Petravičius – 7, Linas Jonuška – 2, Petras Piekus.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais sausio 11 d. 19 val. namuose su Kelmės „Kelme“ (5 pergalės, 12 pralaimėjimų), o sausio 12 d. Kaune – su vietos VDU (4 pergalės, 13 pralaimėjimų).