Iš rungtynių protokolų

• 2018-12-28
Rajono salės futbolo taurės varžybų nugalėtoja – „Sigroup“ komanda.

Rajono salės futbolo taurės varžybos baigėsi finaliniu etapu. Pirmiausiai susitiko mažojo finalo komandos, kovojančios dėl bronzos medalių. Šiose rungtynėse žiūrovai intrigos nepamatė. „Sporto mokykla“ be didelio vargo 9:1 sutriuškino ne visos sudėties žaidusią „Veltūno“ komandą. Visai kitoks vaizdas buvo didžiajame finale. Favorite buvo laikoma SK „Grafas“ komanda, savo gretose turinti du Lietuvos A lygos žaidėjus. Rungtynės prasidėjo kiek netikėtai. Jau pirmą žaidimo minutę pirmieji įvartį pelnė „Sigroup“. Tačiau po 5 minučių SK „Grafas“ išlygino rezultatą. Didindami spartą jie pelnė dar du įvarčius ir kėlinį laimėjo 3:1. Visas įdomumas vyko antrame kėlinyje. Antro kėlinio 1 minutę SK „Grafas“ padidino skirtumą iki 4:1. Rungtynės vyko toliau palankiai SK „Grafas“ futbolininkams. 36 rungtynių min. „Sigroup“ netikėtai iš baudinio pelnė įvartį ir švelnina skirtumą iki 2:4. Rezultatas – „slidus“. Pagauti azarto „Sigroup“ futbolininkai 40, 42 ir 44 min. pelnė įvarčius ir jau pirmavo 5:4. Tiesa, 44 min. rezultatas vėl tapo lygus – 5:5. Kova dar labiau paaštrėjo. Rungtynių pabaiga buvo nulemta žaibiškais dviem įvarčiais 46 ir 48 min. – juos pelnė „Sigroup“ žaidėjai. Tad pateikę staigmeną, pagrindinį prizą iškovojo „Sigroup“. Rezultatyviausi varžybų žaidėjai tapo Marius Ruginis – 15 įvarčių, Vitalijus Taraškevičius – 14 įvarčių (abu iš „Veltūno“) ir Dalius Reingoldas – 12 įvarčių (SK „Grafas“) . Naudingiausiais komandų žaidėjais tapo Stasys Brazauskas („Sigroup“), Justas Raziūnas (SK „Grafas“), Julius Šalnys („Veltūnas“). Geriausiu vartininku pripažintas Vaidotas Gedvilas (SM).

Dėl III vietos: „Sporto mokykla“ – „Veltūnas“ – 9:1 (5:1; Donatas Anužis – 3, Lukas Jakumas – 2, Valdas Jašmontas, Rokas Šipalis, Deividas Benetis, Evaldas Kaliniauskas – po 1; Vitalijus Taraškevičius – 1); dėl I vietos: „Sigroup“ – SK „Grafas“ – 7:5 (1:3; Stasys Brazauskas – 3, Mantas Mažionis – 2, Mindaugas Vaičiulis, Mindaugas Tilvikas – 1; Valdas Trakys, Dalius Reingoldas – po 2, Aurimas Skurdelis – 1).