Pajėgiausi badmintonininkai (iš kairės): Arnoldas Slušnys, Rolandas Juknevičius, Tomas Petrošius, Mamertas Noreika, Ardas Valantiejus ir Vaidas Mackevičius.

Kretingos sporto klubas „Žalgiris“ surengė badmintono turnyrą, skirtą Kęstučiui Žiliui atminti. Tuo pačiu šiuo turnyru duota pradžia Judumo savaitei.

Turnyre dalyvavo per 60 sportininkų iš dešimties Lietuvos miestų. Turnyro dalyviai pagal pajėgumą buvo suskirstyti į dvi grupes ir kovojo trijose kategorijose – vyrų dvejeto, moterų dvejeto ir mišri. Pirmoje, pajėgiausioje grupėje, vyrų dvejetų kategorijoje finale susitiko Kretingos rajono badmintonininkai. Vydmantiškiai Mamertas Noreika ir Tomas Petrošius po atkaklios kovos 2:1 (21:10; 18:21; 21:18) privertė pasiduoti vyresnius savo varžovus Arnoldą Slušnį ir Rolandą Juknevičių. Trečiąją vietą iškovojo vydmantiškis Vaidas Mackevičius ir kelmietis Ardas Valantiejus. Jie 2:0 (21:11; 21:19) įveikė Klaipėdos atstovus Vidą Martinkų ir Gabrielių Vaičiulį.

Moterų dvejeto kategorijoje dalyvės žaidė ratų sistema. Visų spalvų medaliais pasidabino Vydmantų badmintonininkės. Ramunė Petrošienė su klaipėdiete Sandra Čečkauskiene iškovojo pirmąją vietą, Toma Mackevičienė ir kelmietė Lorena Valantijienė užėmė antrąją, Aldona Karpavičienė su kauniete Sonata Zinkevičiene – trečiąją.

Mišrių dvejetų kategorijoje dalyviai vėl rungtyniavo ratų sistema. Nugalėtojais šioje kategorijoje tapo Arnoldas Slušnys ir Ramunė Petrošienė. Po jų liko kelmiškių Lorenos ir Ardo Valantiejų šeima. Bronzos medalius iškovojo mūsų rajono atstovai Edvinas Jokubauskas ir A.Karpavičienė.

Antroje grupėje geriau sekėsi svečių badmintonininkams. Vyrų dvejeto kategorijoje pirmavo kelmiškiai Jonas Šileris ir Vaidas Turolevičius. Antrą vietą laimėjo Raimundas Masevičius ir Egidijus Peleckis iš Šakių. Trečioje pozicijoje – klaipėdiečiai Paulius Liutikas ir Artūras Pičiacha. Moterų dvejetų kategorijoje pirmavo Vaida Martinkienė (Klaipėda) ir Irena Peleckienė (Šakiai). Sidabras atiteko Klaipėdos badmintonininkėms Eglei Gedminienei ir Faustai Gedminaitei. Bronzą iškovojo kitos klaipėdietės Jolanta Sereckienė ir Renata Platakytė.

Mišrių dvejetų kategorijoje geriausiai sekėsi Klaipėdos badmintonininkams. Aukso medalius iškovojo Paulius Liutikas ir J. Sereckienė, R. Platakytė su tauragiškiu V. Turolevičiumi liko antroje vietoje, o A. Pičiacha su V. Martinkiene – trečioje.