Pajūrio naujienos
Help
2019 Vasaris
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe181522
Še291623
Se3101724
Orų prognozė
Dieną6°C debesuotumas 33 %
Naktį1°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Ar įdiegdami savitarnos kasas, prekybos centrai turėtų mažinti prekių kainas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Po susidūrimo su „Volvo S80“, automobilis „Peugeot 406“ (priekyje) net perskrido skiriamąją juostą.

Vakar apie 9.30 val. Šventosios g. ir Žemaitės al. sankryžoje susidūrė automobiliai „Volvo S80“ ir „Peugeot 406“. Kaltės dėl eismo įvykio neprisiėmė nė vienas vairuotojas – nors jie į sankryžą įvažiavo iš susikertančių kelių, tačiau abu tikino tai darę degant žaliam šviesoforo signalui. Kaip buvo iš tikrųjų, teks išsiaiškinti policijos pareigūnams, kurie tikisi sulaukti ir liudininkų pagalbos.

„Volvo S80“ vairavęs Mindaugas Miltinis pasakojo nuo Palangos krypties važiavęs tiesiai, Kretingos link, ir į sankryžą įvažiavęs, degant žaliam šviesoforo signalui.

Teisus jautėsi ir kitas vairuotojas – Algirdas Kazys Ubis. „Įvažiuojant degė žalias signalas, o sankryžos viduryje jau pradėjo mirksėti geltonas“, – tvirtino A. K. Ubis, kuris automobiliu „Peugeot 406“ važiavo Šventosios g. – nuo Darbėnų pusės Klaipėdos link.

Susidūrimo smūgis buvo toks stiprus, kad „Peugeot 406“ perskrido skiriamąją juostą.

Nors abu automobiliai buvo stipriai apgadinti, laimei, vairuotojai sužalojimų nepatyrė – neabejojama, kad tam įtakos turėjo tai, kad iššovė oro pagalvės.

M. Miltinis pasakojo, kad automobilis „Volvo S80“ yra įregistruotas Norvegijoje, kurioje jis gyvena, o šiuo metu Kretingoje jis atostogauja. „Jau įpusėjau atostogas – šeštadienį turėjau automobiliu vykti į keltą, o dabar turbūt teks skristi lėktuvu“, – sakė M. Miltinis.

Sužinojęs apie tai, kad A. K. Ubis pateko į eismo įvykį, į vietą atskubėjo jo sūnus Ričardas. Jis teigė kalbinsiąs tėvą kito automobilio nebepirkti. „Jei reiks – pavešiu pats, juk dirbu taksistu“, – sakė R. Ubis.

Jis atviravo jau seniau šnekinęs tėvą, kuriam – 82-eji, nebesėsti prie automobilio vairo, kad išvengtų stresinių situacijų. „Norėjosi jį pasaugoti, bet tėvas ryžtingai buvo nusiteikęs vairuoti. Nelabai gali ir pykti, automobilis – jam patogumas, gali pats nulėkti į parduotuvę ar kur kitur. Negaliu priekaištauti, ir kad blogai vairuotų – tėvukas dar guvus ir stiprus, jis buvęs „mariakas“, yra ir autobusą, sunkvežimį vairavęs, tad patirties turi“, – kalbėjo R. Ubis.

Jo tėvas A. K. Ubis teigė vairuotojo teises įgijęs 1975 metais ir ši vakarykštė avarija yra jam pirmoji gyvenime.

Policijos pareigūnų teigimu, tai yra nebe pirmas eismo įvykis Šventosios g. ir Žemaitės al. sankryžoje, kuomet susidūrusių transporto priemonių vairuotojai teigia abu važiavę degant žaliam šviesoforo signalui. Pareigūnų tikinimu, tokius įvykius išsiaiškinti būtų kur kas paprasčiau, jei šioje sankryžoje, kuri yra viena judriausių Kretingoje, būtų įrengta vaizdo stebėjimo kamera.

Policija taip pat prašo atsiliepti liudininkus, kurie matė vakar rytą įvykusį eismo įvykį ir galėtų apie jo aplinkybes suteikti daugiau informacijos.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas