Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Porų varžybose III v. iškovoję Antanas Galdikas ir Arūnas Malakauskas.

Vydmantuose, „Virkštininkų dvare“, buvo susirinkę ištikimiausi smiginio žaidimo gerbėjai iš Lietuvos ir Latvijos – čia įvyko smiginio Lietuvos taurės ir Baltijos reitingo etapo varžybos. Jose rungėsi 13 moterų ir 70 vyrų, tarp kurių startavo ir gana gausi Kretingai atstovavusi komanda „Topas“.

Tarpklubinių varžybų komandiniame etape Kretingos „Topas“ rezultatu 9:5 įveikė Vilniaus komandą „Legas“. Šį kartą „Topui“ atstovavo Antanas Galdikas, Jonas Leščiauskas, Andrėjus Procykas ir Jonas Domarkas. Puikiai – 4:0 – startavę vyrai tarsi „užsivedė“ ir nesunkiai įveikė varžovus iš sostinės.

Po to sekė asmeninės įskaitos „501“ rungtis. Tarp kretingiškių geriausiai sekėsi Sigitui Kvajauskui ir Artūrui Galdikui, kurie pateko į geriausių 16-tuką. Vyrų rungtį laimėjo geriausias Lietuvos smiginio žaidėjas iš Kauno Darius Labanauskas.

Puikiai asmeninėse varžybose pasirodė ir du mūsų rajono jaunimo atstovai Tajus Smilingis ir Jokūbas Domarkas – Jokūbui pasisekė iškovoti II v. tarp visų jaunimo žaidėjų.

Porinių varžybų etape Kretingai atstovavo trys žaidėjų poros tarp 16 vyrų ir 3 moterų porų. Kretingiškių Antano Galdiko ir Arūno Malakausko tandemui sekėsi geriausiai – jie iškovojo III v.

Pasibaigus varžyboms sporto klubo „Topas“ vadovas Romualdas Jablonskis pasidžiaugė komandos vieningumu, dalyvavusių žaidėjų gausa ir pasiektais rezultatais. „Ypač džiugina jaunieji smiginio žaidėjai Tajus ir Jokūbas. Manau, jog su tokia komanda ateityje mes padovanosime Kretingai dar daugiau džiugių pergalių ir pasiekimų“, – neabejojo „Topo“ vadovas.