Praėjusį savaitgalį „Kretingos“ komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, sužaidė tik vienerias rungtynes, kuriose nesunkiai įveikė varžovus ir per 28 susitikimus iškovojo 20-ą pergalę bei išliko III turnyrinės lentelės pozicijoje.

Vasario 24 d. „Kretingos” komanda namuose 107:79 (31:14; 25:22; 28:20; 23:23) sutriuškino Kauno „Atletą-LSU“ (4 pergalės, 22 pralaimėjimai). „Kretingos“ komanda puikiai žaidė puolant ir jau po I kėlinio pirmavo 31:14, o po II kėlinio skirtumas siekė 20 taškų (20 min. 56:36). Po pertraukos „Kretinga“ toliau didino skirtumą ir lemiamą kėlinį aikštėje daugiau laiko rungtyniavo atsarginiai žaidėjai.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Albertas Valiulis – 20, Martynas Airošius – 18, Rytis Zabita – 15, Mantas Kudys – 14, Aidas Viskontas – 12, Linas Jonuška – 7, Edgaras Danys – 5, Tadas Maželis, Kornelijus Stonkus, Petras Piekus ir Henrikas Lubinas – po 4.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais kovo 2 d. 19 val. namuose su Trakų KK „Trakai“ (11 pergalių, 17 pralaimėjimų), o kovo 3 d. išvykoje pabaigs reguliarųjį sezoną su Jonavos „Jonava-II“ (1 pergalė, 27 pralaimėjimai).