Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Iki Regionų krepšinio lygos (RKL) reguliaraus sezono finišo likus sužaisti vos trejas rungtynes „Kretingos“ vyrų rinktinė su 19 pergalių ir 8 pralaimėjimais dalijasi III–IV vietomis su šį sezoną abu kartus nugalėtais Plungės „Olimpo“ krepšininkais ir vos viena pergale atsilieka nuo Kauno rajono „Omegos“ komandos.

Vasario 16 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 82:67 (24:15; 21:14; 17:13; 20:25) nugalėjo LCC tarptautinį universitetą (11 pergalių, 15 pralaimėjimų). Šiame susitikime kretingiškiams pavyko nutolti I kėlinio pabaigoje, o II kėlinyje susikrauti 19 taškų pranašumą (13 min. 36:17); po Tado Maželio dėjimo komandas prieš pertrauką skyrė 16 taškų (20 min. 45:29). Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos – kretingiškiai toliau didino atotrūkį, kuris daugiausiai siekė 22 taškus (30 min. 62:40), o varžovams sušvelninti skirtumą pavyko tik rungtynių pabaigoje.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Aidas Viskontas (5/7 dvitaškiai, 8 rez. perdavimai, 19 naud. balų) ir Martynas Airošius (5/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 22 naud. balai) – po 16, Albertas Valiulis – 15, Tadas Maželis (5/5 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai 4 per. kamuoliai, 26 nad. balai) – 13, Mantas Kudys – 9, Rytis Zabita (10 atk, kamuolių, 21 naud. balas) – 7, Linas Jonuška – 6, Edgaras Danys, Henrikas Lubinas, Kornelijus Stonkus ir Petras Piekus.

Vasario 17 d. kretingiškiai išvykoje 89:78 (24:20; 17:19; 25:16; 23:23) nugalėjo Ukmergės „Olimpą“ (15 pergalių, 12 pralaimėjimų). Šiame susitikime viskas sprendėsi po didžiosios pertraukos: puikiai III kėlinį sužaidę kretingiškiai po Lino Jonuškos tritaškio susikrovė dviženklę persvarą (30 min. 66:55), o IV kėlinyje po Martyno Airošiaus tritaškio – didžiausią susitikime 16 taškų persvarą (37 min. 84:68) ir iškovojo įtikinamą pergalę. Šiame susitikime kretingiškiai puikiai atakavo iš toli, pataikę 14 tritaškių iš 21 (66,6 proc.) ir užfiksavo geriausią rezultatą šiame sezone.

Kretingos „Kretinga“: Martynas Airošius (6/8 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 31 naud. balas) – 26, Linas Jonuška (5/6 tritaškiai) – 19, Aidas Viskontas (3/3 tritaškiai, 7 rez. perdavimai, 21 naud. balai) – 15, Rytis Zabita (5/7 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių, 26 naud. balai) – 12, Tadas Maželis – 7, Mantas Kudys – 4, Albertas Valiulis – 3, Edgaras Danys – 2, Petras Piekus – 1, Henrikas Lubinas.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais vasario 24 d. 16 val. namuose su Kauno „Atletu- LSU“ (4 pergalės, 22 pralaimėjimai).