Praėjusį savaitgalį „Kretingos“ vyrų krepšinio komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, abejas Regionų krepšinio lygos (RKL) žaidė namuose, bet namų sienos nepadėjo iškovoti dviejų pergalių. Su 7 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais kretingiškiai dalinasi III–VII v.

Gruodžio 4 d. kretingiškiai namuose 96:63 (23:23; 18:17; 34:13; 21:10) sutriuškino Ukmergės „Olimpą“ (6 pergalės, 5 pralaimėjimai). Šiame susitikime „Kretingos“ komanda reikalus išsprendė po didžiosios pertraukos, visiškai suvaržę svečių puolimą – leidę varžovams pelnyti vos 23 taškus, patys pelnė 55.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Linas Jonuška (6/6 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai, 27 naud. balai) – 22, Martynas Airošius (11/11baudos, 9 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai, 36 naud. balai) – 15, Aidas Viskontas, Tadas Maželis ir Kornelijus Stonkus (18 naud. balų) – po 11, Linas Markaitis – 9, Albertas Valiulis – 8, Edgaras Danys – 6, Šarūnas Stankus – 3, Benas Montrimas.

Gruodžio 5 d. namų aikštėje 93:100 (17:26; 16:25 ;29:20; 31:29) buvo pripažintas Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (7 pergalės, 4 pralaimėjimai) pranašumas. Šiose rungtynėse varžovai, įpusėjus I kėliniui, įgijo dviženklį pranašumą (6 min. 7:17), o po dviejų kėlinių komandas skyrė 18 taškų (20 min. 33:51). Trečiame kėlinyje sėkmingiau rungtyniavę kretingiškiai savo atsilikimą sumažino perpus (30 min. 62:71). Paskutiniąją IV kėlinio minutę komandas po Aido Viskonto taiklaus tritaškio skyrė tik 3 taškai (40 min. 91:94), bet „Kretingos“ komanda suklydo, ir varžovai progų atsitiesti nebesuteikė, iškovodami dramatišką pergalę.

Kretingos „Kretinga“: Aidas Viskontas (5 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) – 22, Martynas Airošius (8 atk. kamuoliai) – 17, Linas Jonuška – 16, Tadas Maželis ir Albertas Valiulis – po 14, Edgaras Danys – 10, Kornelijus Stonkus ir Šarūnas Stankus.

Gruodžio 8 d. „Kretingos“ komanda išvykoje susitiks su Kauno ,,Atletu–LSU“ (2 pergalės, 9 pralaimėjimai), o gruodžio 9 d. 16 val. namuose – su Kauno VDU (6 pergalės, 5 pralaimėjimai) komanda.