Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Praėjusį savaitgalį Arimanto Mikaločiaus treniruojami „Kretingos“ krepšininkai sužaidė vos vienerias išvykos rungtynes, kuriose pralaimėjo prieš Regionų krepšinio lygos (RKL) vidutinioką – Kėdainių „SC-Nevėžį“ – ir su 5 pergalėmis bei 3 pralaimėjimais įsitvirtino V turnyrinės lentelės pozicijoje.

Kretingiškiai išvykoje 80:104 (17:26; 22:31; 15:18; 26:29) pripažino Kėdainių „SC-Nevėžis“ (4 pergalės, 5 pralaimėjimai) komandos pranašumą. Kėdainiškiai jau įpusėjus I kėliniui turėjo 10 taškų persvarą (4 min. 4:14), po dar dešimties minučių komandas skyrė 20 taškų skirtumas (14 min. 20:40), o II kėlinio pabaigoje – ir 23 taškų persvara (17 min. 30:53). Trečio kėlinio pradžioje kretingiškiai buvo sumažinę atsilikimą iki 13 taškų (22 min. 46:59), bet varžovai vėliau nutolo ir nutraukė keturių iš eilės kretingiškių pergalių seriją.

Kretingos „Kretinga“: Martynas Airošius (9/12 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai, 8 rez. perdavimai, 31 naud. balai) – 22, Albertas Valiulis (8 atk. kamuoliai) – 20, Linas Markaitis – 18, Tadas Maželis – 9, Kornelijus Stonkus ir Edgaras Danys – po 4, Aidas Viskontas – 3, Linas Jonuška. Gruodžio pirmąjį savaitgalį Kretingos komanda abejas rungtynes žais namuose: gruodžio 1 d. 19 val. – su Ukmergės ,,Olimpu“ (7 pergalės, 2 pralaimėjimai), gruodžio 2 d. 16 val. – su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komanda (5 pergalės, 3 pralaimėjimai).