Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Dar dvi pergales Regionų krepšinio lygoje (RKL) iškovojo Arimanto Mikaločiaus treniruojami „Kretingos“ krepšininkai, su 14 pergalių ir 14 pralaimėjimų turnyrinėje lentelėje pakilę į VIII vietą.

Vasario 10 d. Kretingos ,,Kretinga“ namuose 85:72 (18:22; 30:17; 14:18; 23:15) palaužė Panevėžio ,,Bangenės - Aiveros“ (12 pergalių, 14 pralaimėjimų) komandą. Antrajame kėlinyje kretingiškiai be varžovų atsako pelnė 14 taškų, įgijo 13 taškų persvarą (17 min. 39:26) ir nuo to laiko varžovų į priekį nebepraleido. Ketvirtojo kėlinio pradžioje varžovams pavyko išlyginti rezultatą (32 min. 62:62), bet tada kretingiškiai surengė dar vieną sėkmingą atkarpą ir užtikrintai laimėjo rungtynes.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Aidas Viskontas – 20, Rytis Zabita – 18, Linas Markaitis – 17, Linas Jonuška – 11, Mantas Aukselis – 8, Justas Petkevičius – 6, Gediminas Drungys – 5, Karolis Tamošauskis, Steponas Markus.

Vasario 11 d. išvykoje 107:103 (20:25; 23:21; 19:24; 27:19; 5:5; 13:9) dviejų pratęsimų dramoje kretingiškiai nugalėjo Biržų ,,Biržus“ (6 pergalės, 21 pralaimėjimas). Šiame susitikime kretingiškiai pademonstravo stiprų charakterį, nes prieš lemiamą ketvirtį turėjo 8 taškų deficitą (62:70), bet jį ištirpdė ir išplėšė pratęsimą. Pirmajame pratęsime komandos surinko tik po 5 taškus ir prireikė dar vieno pratęsimo, kuris laimingai baigėsi „Kretingos“ komandai.

,,Kretinga“: Aidas Viskontas – 28, Rytis Zabita – 23, Gediminas Drungys – 17, Linas Markaitis ir Linas Jonuška – po 14, Justas Petkevičius – 5, Edgaras Danys – 4, Mantas Aukselis – 2, Steponas Markus.

Reguliarųjį sezoną kretingiškiai pabaigs dviem išvykos rungtynėmis Klaipėdoje: vasario 17 d. susitiks su Klaipėdos LCC tarptautiniu universitetu (16 pergalių, 11 pralaimėjimų), o vasario 18 d. – su Klaipėdos ,,Neptūnu-II“ (5 pergalės, 23 pralaimėjimai).