Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

„Kretingos“ vyrų krepšinio komanda sužaidė dar dvejas Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono rungtynes ir, iki reguliaraus sezono pabaigos likus sužaisti ketverias rungtynes, su 12 pergalių ir 14 pralaimėjimų rikiuojasi IX turnyrinės lentelės pozicijoje.

Vasario 3 d. „Kretinga“ išvykoje 70:84 (11:16; 22:23; 16:25; 21:20) pralaimėjo Plungės ,,Olimpo“ (15 pergalių, 11 pralaimėjimų) komandai. Šiame susitikime kretingiškiams arčiau varžovų pavyko būti tik pirmoje rungtynių pusėje, bet po didžiosios pertraukos varžovams pavyko įgyti dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki pabaigos.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Linas Markaitis – 19, Eimantas Poškus (3/3 tritaškiai) – 15, Rytis Zabita (20 atk. kamuolių) ir Edgaras Danys – po 11, Aidas Viskontas – 5, Mantas Aukselis – 4, Justas Petkevičius – 3, Karolis Tamošauskis – 2, Gediminas Drungys.

Vasario 4 d. kretingiškiai namuose 85:81 (26:33; 18:17; 16:18; 25:13) palaužė Kauno rajono ,,Omegos“ (16 pergalių, 10 pralaimėjimų) komandą. Ketvirto kėlinio pradžioje kretingiškiai turėjo 8 taškų deficitą (62:70), bet po Gedimino Drungio taiklių baudų metimų kretingiškiai išsiveržė į priekį (38 min. 78:77) ir varžovų į priekį nebepraleido.

,,Kretinga“: Aidas Viskontas (6 rez. perdavimai) ir Linas Markaitis – po 18, Justas Petkevičius (4/6 tritaškiai) – 16, Rytis Zabita (10 atk. kamuolių) – 14, Mantas Aukselis – 11, Steponas Markus – 5, Gediminas Drungys (11 rez. perdavimų) – 3, Karolis Tamošauskis ir Eimantas Poškus.

Vasario 10 d. 19 val. kretingiškiai namuose priims Panevėžio ,,Bangenę - Aiverą“ (12 pergalių, 13 pralaimėjimų), o vasario 11 d. išvykoje išbandys jėgas su Biržų ,,Biržais“ (6 pergalės, 19 pralaimėjimų).