„Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė sužaidė dar dvejas Regionų krepšinio lygos (RKL) rungtynes ir namuose po atkaklios kovos pralaimėjo prieš lygos lyderius „Gargždų SC“ krepšininkus, o išvykoje pavyko nugalėti Marijampolės ,,Sūduvos-Mantingos – II“ komandą. Kretingiškiai su 11 pergalių ir 13 pralaimėjimų smuktelėjo į X turnyrinės lentelės poziciją.

Sausio 28 d. „Kretingos“ komanda namuose 62:67 (15:16; 16:23; 23:10; 8:18) pralaimėjo prieš „Gargždų SC“ (21 pergalės 3 pralaimėjimai) komandą. Šio susitikimo II kėlinyje kretingiškių varžovai susikrovė 10 taškų persvarą (20 min. 28:38), o III kėlinio pabaigoje kretingiškiai po Gedimino Drungio tritaškio persvėrė rezultatą bei po Ryčio Zabitos ir Stepono Markaus dvitaškių prieš lemiamą kėlinį įgijo 5 taškų persvarą (30 min. 54:49). Nors 37 minutę rezultatas dar buvo lygus (59:59), bet per likusį laiką mūsiškiai pelnė tik 3 taškus ir varžovai iškovojo sunkią pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Linas Markaitis – 12, Linas Jonuška – 11, Mantas Aukselis – 9, Aidas Viskontas – 8, Gediminas Drungys – 7, Rytis Zabita – 6, Steponas Markus – 4, Justas Petkevičius – 3, Eimantas Poškus – 2, Edgaras Danys.

Sausio 29 d. kretingiškiai išvykoje 87:70 (22:16; 21:21; 24:12; 20:21) nugalėjo Marijampolės ,,Sūduvos-Mantingos – II“ (6 pergalės, 18 pralaimėjimų) komandą. Šiame susitikime pergalei pasiekti užteko labai gerai sužaisto III kėlinio, po kurio buvo įgytas 18 taškų pranašumas (30 min. 67:49), ir per likusį laiką varžovai nebepriartėjo ir pavojaus nebekėlė.

,,Kretinga“: Rytis Zabita – 21, Linas Markaitis – 19, Gediminas Drungys – 11, Mantas Aukselis – 10, Steponas Markus – 9, Justas Petkevičius – 8, Eimantas Poškus – 6, Edgaras Danys – 3, Karolis Tamošauskis.

Vasario 3 d. „Kretingos“ komanda išvykoje rungtyniaus su Plungės ,,Olimpu“ (14 pergalių, 10 pralaimėjimų), o vasario 4 d. 16 val. namuose priims Kauno rajono ,,Omegą“ (15 pergalių, 9 pralaimėjimai).