Turnyro nugalėtojai ir prizininkai: (iš kairės) Tomas Šniauka ir Paulius Stonkus (II v.), Lukas Kontrimas ir Deividas Savickas (I v.), Rokas Meištinis ir Bronius Rupšas (III v.).

Darbėnų seniūnijos sporto organizatoriaus ir sporto klubo „Darba“ pirmininko Rolando Juknevičiaus iniciatyva kiekvienais metais tapo tradicija organizuoti tinklinio turnyrus įvairioms šventėms paminėti.

Sausio 7 d. Darbėnų gimnazijos salėje vyko tradicinis Naujametinis tinklinio turnyras „2x2“, kuriame dalyvavo 10 komandų. Varžybos vyko dviejuose pogrupiuose. Iš pogrupių į pusfinalį pateko I–II vietas užėmusios komandos. Pusfinalių pralaimėtojai žaidė dėl III vietos, o laimėtojai – dėl I vietos. Dėl III v. susitiko „Double B“ komanda ir „Startas“. Pajėgesni buvo „Double B“ (Rokas Meištinis ir Bronius Rupšas), kurie nugalėjo „Startą“ 31:18 ir tapo bronzos medalių laimėtojais. Turnyro nugalėtoja tapo EZ komanda (Lukas Kontrimas ir Deividas Savickas), finale 31:25 įveikusi Tomo Šniaukos ir Pauliaus Stonkaus duetą.