Pasibaigus šventinei pertraukai kovas Regionų krepšinio lygoje (RKL) pratęsė „Kretingos komanda“, kuri sužaidė du susitikimus Kaune su vietos komandomis. „Kretinga“ su 10 pergalių ir 8 pralaimėjimais užima VII turnyrinės lentelės poziciją.

Sausio 6 d. „Kretinga“ išvykoje 65:73 (12:22; 23:12; 14:26; 16:13) pralaimėjo prieš Kauno VD (7 pergalės, 11 pralaimėjimų) komandą. Jau I kėlinyje varžovai įgijo 13 taškų persvarą (7 min. – 7:20), bet II kėlinyje kretingiškiams pavyko perimti iniciatyvą ir į didžiąją pertrauką išeiti turint persvarą savo rankose (20 min. – 35:34). Trečiojo kėlinio pradžioje kretingiškiai po Eimanto Poškaus tritaškio pirmavo 3 taškais (22 min. – 40:37), bet per likusį kėlinio laiką surinko vos 9 taškus ir leido kauniečiams susikrauti dviženklę persvarą (30 min. – 49:60). Lemiamame kėlinyje kretingiškiai po Lino Jonuškos taiklaus tritaškio sumažino skirtumą iki 4 taškų (32 min. – 56:60), bet per likusį laiką nebepavyko labiau priartėti ir teko pripažinti varžovų pranašumą.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Rytis Zabita (7/8 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 29 naud. balai) – 16, Linas Markaitis – 12, Linas Jonuška – 11, Steponas Markus – 9, Aidas Viskontas – 7, Eimantas Poškus – 5, Gediminas Drungys (6 rez. perdavimai) – 3, Mantas Aukselis – 2, Kornelijus Stonkus, Edgaras Danys.

Sausio 7 d. kretingiškiai išvykoje 83:63 (24:23; 22:9; 25:17; 12:14) nugalėjo Kauno ,,Atletą-LSU“ (8 pergalės, 10 pralaimėjimų). Susitikimą varžovai pradėjo galingu spurtu 0:8, bet baigiantis kėliniui po L. Jonuškos tolimo metimo kretingiškiai pirmą kartą išsiveržė į priekį (9 min. – 22:21), o per II kėlinį susikrovė ir 14 taškų persvarą (20 min. – 46:32). Po didžiosios pertraukos kretingiškiai nemažino apsukų ir iškovojo įtikinamą pergalę.

,,Kretinga“: Linas Jonuška (5/8 tritaškiai) – 21, Aidas Viskontas (7 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai) ir Rytis Zabita (8/10 dvitaškiai, 16 atk. kamuolių, 31 naud. balas) – po 16, Linas Markaitis – 11, Mantas Aukselis – 9, Eimantas Poškus ir Gediminas Drungys – po 4, Steponas Markus – 2, Kornelijus Stonkus ir Edgaras Danys.

Šiandien, sausio 13 d., 19 val. „Kretingos“ komanda namuose susitiks su Ukmergės ,,Olimpu“ (12 pergalių, 5 pralaimėjimai), o sausio 14 d. išvykoje žais prieš Kuršėnų ,,Grafų baldų-KA Saulė“ (3 pergalės, 13 pralaimėjimų) komandą.