Švenčių išvakarėse Salantų gimnazijos sporto salėje 20 geriausių mūsų rajono stalo tenisininkų varžėsi dėl geriausių asmeninių bei dvejetų pirmenybių nugalėtojų vardų. Pirmenybes suorganizavo Kretingos rajono stalo teniso klubas, vadovaujamas Vytauto Ročio.

Rajono asmeninių stalo teniso pirmenybių nugalėtojas Jonas Valinskis (centre), II v. laimėtojas Vytautas Ročys (kairėje) ir III v. užėmęs Vytautas Balčiūnas.

Asmeninėse pirmenybėse žaidėjai pagal pajėgumą buvo suskirstyti į tris pogrupius po 6-7 tenisininkus. Iš pogrupių į finalinį šešetą pateko po du geriausiai sužaidusius tenisininkus: Kazys Stankus, Arvydas Venslauskas, Jonas Valinskis, Robertas Bertašius, Vytautas Ročys ir Vytautas Balčiūnas.

Atkakliausia kova vyko dėl III v., nes trys rajono tenisininkai – A. Venslauskas, K. Stankus ir V. Balčiūnas – finale patyrė po tris pralaimėjimus ir iškovojo po dvi pergales, dėl to surinko vienodai taškų. Teko skaičiuoti laimėtų ir pralaimėtų setų santykį, kuris palankesnis buvo jaunajam V. Balčiūnui. Ketvirtas liko A. Venslauskas, penktas – K. Stankus, šeštas – R. Bertašius. Antrąją vietą iškovojo V. Ročys, patyręs tik vieną pralaimėjimą prieš J. Valinskį, kuris ir tapo asmeninių pirmenybių nugalėtoju. Asmeninių pirmenybių paguodos turnyrą laimėjo Robertas Narvilas.

Dėl dvejetų nugalėtojų vardų kovojo 9 poros. Jos buvo suskirstytos į du pogrupius. Juose geriausių rezultatų pasiekė Kazys Stankus – Arvydas Venslauskas, Jonas Valinskis – Ramutis Valinskis, Vytautas Ročys – Robertas Narvilas, Aloyzas Vasiliauskas – Antanas Joskaudas.

Kovojant finale net trys poros surinko po lygiai taškų – patyrė po vieną pralaimėjimą ir iškovojo po dvi pergales, todėl teko skaičiuoti tarpusavio susitikimų setų santykį. Jis palankiausias buvo V. Ročio – R. Narvilo porai, kuri ir tapo rajono dvejetų nugalėtoja. Antra liko K. Stankaus – A. Venslausko pora, trečią vietą užėmė J. Valinskio – R. Valinskio pora, ketvirta vieta atiteko A. Vasiliausko – A. Joskaudo porai.