Sekėsi skirtingai

• 2016-11-29

Praėjusį savaitgalį „Kretingos“ komandos laukė du rimti iššūkiai – II turnyrinės lentelės pozicijoje esantis Plungės ,,Olimpas“ ir III pozicijoje įsitaisę Kauno rajono ,,Omega“.

Šiuose susitikimuose komandai dėl traumos negalėjo padėti naudingiausias žaidėjas Rytis Zabita, o šeštadienio susitikime dėl traumų, patirtų penktadienio susitikime, prie jo prisijungė ir Steponas Markus bei Mantas Aukselis, tad vos septyniese rungtyniavę kretingiškiai išvykoje neprilygo varžovams. Po šio savaitgalio „Kretingos“ krepšininkai su 5 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais užima VII vietą.

Lapkričio 25 d. „Kretingos“ komanda namuose 69:61 (28:18; 18:12; 15:12; 8:19) nugalėjo Plungės ,,Olimpą“ (8 pergalės, 3 pralaimėjimai) komandą. „Kretingos“ komanda, taikliai atakavusi iš toli, jau po I kėlinio susikrovė dviženklį pranašumą (10 min. – 28:18), o II kėlinyje toliau sėkmingai rinkusi taškus dar labiau padidino savo persvarą (20 min. – 46:30). Besibaigiant III kėliniui po dar vieno taiklaus tritaškio kretingiškiai susikrovė rekordinę 22 taškų persvarą (29 min. – 61:39). Lemiamame kėlinyje pradėjus strigti puolimui varžovai priartėjo, bet kretingiškiai atlaikė šturmą ir iškovojo dar vieną pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Aidas Viskontas (3/4 tritaškiai, 25 naud. balai) – 20, Linas Jonuška (8 atk. kamuoliai, 5 per. kamuoliai) – 13, Edgaras Danys – 8, Linas Markaitis – 7, Steponas Markus, Gediminas Drungys ir Mantas Aukselis – po 5, Karolis Tamošauskis – 4, Eimantas Poškus – 2.

Lapkričio 26 d. traumų išretinta „Kretingos“ komanda išvykoje 67:76 (18:17; 17:17; 11:23; 21:19) nusileido Kauno rajono komandai ,,Omega“ (8 pergalės, 4 pralaimėjimai). Šiame susitikime varžovų pergalę nulėmė III kėlinyje surengtas varžovų spurtas 0:15, po kurio varžovai ir nutolo (23 min. – 35:49). Nors kretingiškiai buvo sumažinę atsilikimą iki 3 taškų (27 min. – 46:49), pakovoti dėl pergalės pritrūko jėgų.

Kretingos ,,Kretinga“: Linas Markaitis (7 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 32 naud. balai) – 25, Linas Jonuška – 24, Aidas Viskonas (10 atk. kamuolių, 6 rez. perdavimai) ir Eimantas Poškus – po 7, Gediminas Drungys ir Kornelijus Stonkus – po 2, Karolis Tamošauskis ir Edgaras Danys.

Gruodžio 2 d. „Kretingos“ komanda išvykoje išbandys jėgas su Panevėžio ,,Bangene-Aivera“ (5 pergalės, 5 pralaimėjimai), o gruodžio 3 d. 16 val. namuose priims Biržų ,,Biržus“ (2 pergalės, 8 pralaimėjimai).