Karatė mokyklos „Shodan“ karatekos klubų įskaitoje užėmė I v.

Kėdainiuose įvyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko beveik 800 dalyvių iš 40 Lietuvos klubų.

Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje, bet ir komandinėje įskaitoje. Puikiai šiose varžybose kovojo ir prie komandinės pergalės – klubų įskaitoje laimėta I v. – prisidėjo Kretingoje sportuojantys karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, iškovoję 15 medalių – 4 aukso, 1 sidabro ir 10 bronzos apdovanojimų.

Prestižinėje – 16–18 m. amžiaus jaunių – grupėje čempione tapo visas kovas akivaizdžia persvara laimėjusi Laura Pikturnaitė. Jaunučių – 14–16 m. amžiaus – grupėje čempionais tapo Laura Žvaginytė ir Matas Jonauskas. Matui varžybos buvo itin sunkios, nes norint tapti čempionu reikėjo savo pranašumą įrodyti prieš 4 varžovus. Vaikų amžiaus grupėje čempione tapo Greta Intaitė.

Vicečempionu tapo tris varžovus įveikęs Saimonas Pinikas, o bronzos medaliais pasipuošė: Žymantas Gružininkas, Gražvydas Gružininkas, Augustas Pocius, Edas Stonkus, Arnas Kareckas, Dovydas Jedenkus, Ernesta Meškytė, Fausta Šerpetytė, Gintarė Drungilaitė, Živilė Bružaitė.

Karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai į Kėdainius išvyko rajono Savivaldybės rūpesčiu, prie pergalių prisidėjo sporto klubas „Startas“ ir jo vadovas Tomas Andriukaitis, – šiame klube vyresniesiems karatekoms rengiamos papildomos fizinio parengimo treniruotės.