Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Lapkričio 4 d. „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė namuose 80:75 (25:26; 15:19; 19:18; 21:12) palaužė „Tauragės KK“ (4 pergalės, 2 pralaimėjimai).

Rungtynes komandos pradėjo pasikeisdamos sėkmingomis atakomis ir po I kėlinio minimaliu skirtumu pirmavo svečiai. Besibaigiant II kėliniui tauragiškiams pavyko įgyti 7 taškų pranašumą (20 min. – 38:45), tad „Kretingos“ komandai besivejančių vaidmuo teko ir III kėlinyje. Ketvirtajame kėlinyje „Kretingos“ komandai po Ryčio Zabitos dvitaškio pavyko persverti rezultatą savo naudai (34 min. – 66:65) ir nuo to laiko aikštėje vyko atkakli kova, tačiau pergalę iškovojo aikštės šeimininkai, užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigą.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ taškus pelnė: Linas Jonuška – 20, Mantas Aukselis – 12, Aidas Viskontas ir Linas Markaitis – po 10, Rytis Zabita ir Steponas Markus – po 9, Eimantas Poškus – 8, Gediminas Drungys – 2.

Lapkričio 5 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 68:91 (19:18; 17:26; 16:27; 16:20) pralaimėjo Vilniaus VKC (2 pergalės, 3 pralaimėjimai) komandai. Šiame susitikime kretingiškiai prieš varžovus pirmavo tik susitikimo pradžioje, bet vėliau sostinės krepšininkams pavyko perimti iniciatyvą ir su kiekvienu kėliniu didinti skirtumą prieš 22 kartus suklydusius kretingiškius.

,,Kretinga“: Linas Markaitis (6/8 dvitaškiai) – 19, Aidas Viskontas – 13, Linas Jonuška ir Steponas Markus – po 12, Rytis Zabita (14 atk. kamuolių) – 5, Eimantas Poškus – 3, Kornelijus Stonkus ir Mantas Aukselis – po 2, Edgaras Danys, Karolis Tamošauskis.

Lapkričio 11 d. 19 val. „Kretingos“ komanda namuose susitiks su Marijampolės ,,Sūduva-Mantinga-II“ (3 pergalės, 3 pralaimėjimai), o lapkričio 12 d. 16 val. laukia išvykos rungtynės su Gargždų SC (5 pergalės, 1 pralaimėjimas).