Futbolo klubui „Žibininkai“ atstovavusi veteranų komanda „HBH-„Malūnų kaimas“ atvirame Latvijos veteranų futbolo čempionate susitiko su pajėgiomis kaimyninės šalies ekipomis.

Kretingoje įvykusio Latvijos atviro veteranų futbolo čempionato VIII etape tarp 7 komandų laimėjo Jūrmalos ekipa, II v. užėmė Rygos, III v. – Carnikavos komandos. Mūsų rajonui bei futbolo klubui „Žibininkai“ atstovavusi komanda „HBH –„Malūnų kaimas“, pralaimėjusi trejas rungtynes, vienerias sužaidusi lygiosiomis ir dvejas laimėjusi prieš stiprius varžovus, užėmė V vietą.

Jūrmalos komandai, Kretingos turo nugalėtojai, atiteko nugalėtojų taurė, o komandoms prizininkėms – medaliai su Kretingos simbolika, – juos parūpino verslininkas Romas Valinskis. Galutinėje atviro Latvijos veteranų futbolo turnyro lentelėje „HBH–„Malūnų kaimo“ komanda užėmė VII v. tarp 13 komandų.

„Tai – puikus rezultatas. Žaidėjai labai stengėsi ir futbolo aikštėje atidavė visas jėgas, – gerą žodį komandos bičiuliams skyrė futbolo klubo „Žibininkai“ vadovas Andrius Piekus. – Turnyro komandos – stiprios, tikrai aukšto lygio, todėl reikėjo pasistengti, norint garbingai atstovauti mūsų rajonui tarptautiniame turnyre“.

Klubo vadovas neslėpė, jog Latvijos futbolo federacijos vadovai ir atvykusios komandos gyrė futbolo klubą „Žibininkai“ už gerai ir sklandžiai suorganizuotą futbolo turnyrą Kretingoje ir teigė, kad latvių komandoms yra ko iš mūsų pasimokyti.

Šiuo turnyru „HBH–„Malūnų kaimas“ užbaigė lauko sezoną ir rengsis naujiems startams.