Treneriai Tomas (dešinėje) ir Aivaras Balsiai su savo auklėtiniais Kretingos sporto mokyklos boksininkais.

Kretingos sporto mokyklos bokso trenerių Tomo ir Aivaro Balsių teigimu, naujasis sezonas kretingiškiams boksininkams prasidėjo pergalių lavina.

Telšiuose įvykusiame tarptautiniame bokso turnyre „Geležinis kumštis“ keturi dalyvavę Kretingos sporto mokyklos boksininkai grįžo su medaliais: pirmąsias vietas iškovojo Edvinas Griguola (svorio kategorija 60 kg), Benas Svirnelis (50 kg) ir Donas Špučys (80 kg), Deivydas Jurgutis (69 kg) užėmė III v.

Klaipėdoje surengtame jaunučių bokso žaidynių atrankos zoninių varžybų pirmajame etape visi penki jame dalyvavę boksininkai iškovojo teisę dalyvauti finalinėse varžybose. Spalio viduryje Edvinas Griguola (59 kg), Valdas Jašinskas (62 kg), Armandas Žerebjovas (65 kg), Kajus Urbšas (72 kg), Viktoras Jašinskas (+76 kg) kovos dėl medalių Kaune.

„Ši auganti nauja boksininkų karta sėkmingai skina pergales ne tik varžybose Lietuvoje, bet ir Europoje. Į tokius sportininkus galėtų lygiuotis ir kiti, tai – Kretingos sporto mokyklos pasididžiavimas“, – neabejojo T. ir A. Balsiai, savo auklėtiniams linkėdami aukštesnių rezultatų Europos mastu, kadangi Lietuvoje pagarbą jie jau užsitikrino.