Stipruolių medaliai

• 2016-08-16
Kūlupėnų stipruoliai Rokas Grigalūnas Renave surengtame rankų lenkimo turnyre užlipo ant II v. laimėjimų pakylos, jo bendramintis Artūras Narvilas – ant trečiosios.

Kūlupėnų bendruomenės sporto organizatorė Renata Švelnytė informavo, jog Kūlupėnų gyvenvietės stipruoliams gana sėkmingai susiklostė dvejos varžybos, kuriose jie sudalyvavo per pastarąjį laiką.

Klaipėdoje, „Bluez“ muzikiniame bare, įvykusiame tarptautiniame rankų lenkimo turnyre „Bocmano ranka“ svorio kategorijose iki 100 kg varžėsi 50 profesionalų iš visos Lietuvos. Šiose varžybose kūlupėniškis Kęstutis Bertašius tarp 9 sportininkų savo svorio kategorijoje iškovojo III v.

Renavo dvare, Mažeikių r., įvyko atviras rankų lenkimo turnyras, skirtas Pasaulio Žemaičių dienoms. Šiame turnyre varžėsi 54 sportininkai, tarp jų – ir trys kūlupėniškiai. Jie visi užėmė prizines vietas: II v. – Rokas Grigalūnas (80 kg svorio kategorija), III v. toje pačioje svorio kategorijoje užėmė Artūras Narvilas, o 100 kg svorio kategorijoje Kęstutis Bertašius taip pat buvo trečias.