Badmintono veteranas Saulius Rukša į Kretingą parvežė du komplektus medalių.

Kaune įvyko Baltijos šalių veteranų badmintono čempionatas, sukvietęs per 170 dalyvių. Be Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovų jose dalyvavo Rusijos ir Baltarusijos badmintonininkai. Čempionate dalyvavo ir Kretingos sporto klubo „Žalgiris“ badmintonininkai. Geriausiai sekėsi Sauliui Rukšai, iškovojusiam du komplektus medalių. Vieneto varžybose per 60 m. jis iškovojo bronzos medalį, 2:1 (21:19; 14:21; 21:19) nugalėjęs kaunietį Jeronimą Sazanskį. Kartu su Raimondu Ubiu varžybose per 55 m. jie iškovojo sidabro medalius, tik finale 0:2 (12:21;14:21) nusileidę kauniečiams Borisui Lozinskiui ir Česlovui Ramanauskui. R. Ubis vienetų varžybose per 55 m. užėmė VI vietą. Netoli bronzos medalių liko Arnoldas Slušnys. Dvejetų varžybose per 50 m. jis kartu su kauniečiu Pauliumi Svideravičiumi dėl bronzos medalių 0:2 (18:21; 14:21) pralaimėjo klaipėdiečio ir kauniečio dvejetui. Arnoldas kartu su Ramune Petrošiene mišrių dvejetų varžybose per 40 m. liko VI vietoje. Ramunė kartu su palangiške Judita Videikiene moterų dvejetų varžybose per 35 m. užėmė V vietą.