Velykiniame turnyre triumfavo kūlupėniškiai

• Viktorija VAŠKYTĖ
  • 2016-04-01

Rūdaičiuose tradiciškai sužaistas velykinis krepšinio „3x3“ turnyras, kuriame šiemet varžėsi penkios komandos: kurmaitiškių „Draugų“ ir „Kurmaičiai“, rūdaitiškių „Roma“, kūlupėniškių „Kūlupėnai-2“ ir „Kūlupėnai-1“. Pastaroji trijulė, surinkusi 8 taškus, ir tapo varžybų nugalėtoja.

Velykinis krepšinio turnyras Rūdaičiuose subūrė ne tik vietinius šio sporto gerbėjus, bet ir svečius iš Kurmaičių bei Kūlupėnų.

Su penkiais taškais liko III–V vietas išsidalijusios komandos – „Roma“, „Draugų“ ir „Kurmaičiai“. Vienu tašku nuo nugalėtojų atsiliko II vietą užėmęs „Kūlupėnai-2“ trejetas.

Penki turnyro dalyviai išbandė jėgas tritaškių metimų varžybose. Įnirtinga kova užvirė tarp brolių Remigijaus ir Egidijaus Bučkų, iš 15 tritaškių pataikiusių po 12. Po papildomų metimų serijos absoliučią pergalę išplėšė R. Bučkus, pataikęs visus 15 metimų. E. Bučkus liko antras, III–IV vietos atiteko po 10 metimų pataikiusiems Šarūnui Stalmokui bei Eimantui Uosiui, penktas liko Egidijus Šilgalis su 9 pataikytais tritaškiais.

Baudų metimo per 1 minutę konkurse papildomais metimais varžėsi Egidijus Benetis ir Julius Jasas, sumetę po 14 baudų. Antrajame ture laurai atiteko E. Benečiui, per minutę pataikiusiam 15 baudų. Žygimantas Narvilas su 12 pataikytų metimų liko III vietoje, Dainius Daukantas su 11 baudų – IV, 6 metimus pataikęs Aurelijus Baltrimas – V.

Sporto klubo „Rūdaičiai“ vadovas, Kretingos seniūnijos sporto organizatorius Romas Valinskis, tradiciškai įsteigęs ir turnyro prizus, pasidžiaugė, kad varžybose itin aktyvus jaunimas – jis sudarė tiek Kūlupėnų, tiek Kurmaičų komandų pagrindą.

„Tai leidžia tikėti, kad turnyras išliks – esame pasiryžę dirbti, kad jis gyvuotų“, – teigė turnyro organizatorius.