Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Jau antrus metus Imbarės seniūnijos sporto organizatorės Dovilės Vičiūtės ir sporto klubo „Imbarė“ iniciatyva prieš šv. Velykas buvo surengtas krepšinio turnyras Velykų taurei laimėti.

Salantų „Vėjo“ komanda, iškovojusi Velykų taurę jau antrus metus iš eilės: priekyje (iš kairės) Saulius Valinskas, Tomas Narmontas, Andrius Bėrontas, Vytautas Alonderis; stovi Imbarės seniūnijos seniūnas Antanas Turauskis, sporto organizatorė Dovilė Vičiūtė, Martynas Kundrotas, Aurelijus Baltrimas, Pranas Petryla ir komandos vadovas Stanislovas Bružas.

Krepšinio turnyre dalyvavo „Salantų gimnazijos“, „Žvainių“, „Juodupėnų“ ir Salantų „Vėjo“ komandos, kurios varžėsi vieno minuso sistema. Finale susitiko „Vėjas“, 103:68 laimėjęs prieš „Juodupėnus“, bei „Žvainių“ komanda, 123:83 laimėjusi prieš „Salantų gimnaziją“.

Rungtynes laimėję 99:94 Velykų taurę iškovojo „Vėjo“ krepšininkai, II v. laimėtojai tapo žvainiškiai, III v. užėmė „Juodupėnai“, savo pranašumą prieš „Salantų gimnaziją“ įrodę rezultatu 89:60. Komandos apdovanotos taurėmis, medaliais ir saldžiais prizais.