Sėkmingai pasirodęs Matas Jonauskas užsitikrino vietą Lietuvos rinktinėje.

Savaitgalį Vilniuje įvykęs Lietuvos kata (technikos demonstravimo) čempionatas buvo itin sėkmingas karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniams. Vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse, kuriose varžėsi per 150 dalyvių iš 15 Lietuvos karatė mokyklų, kretingiškiai iškovojo 2 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos medalius.

Jaunučių 14–16 m. amžiaus grupė, kur buvo varžomasi dėl kelialapių į Europos čempionatą, buvo itin gausi, o sėkmingiausiai sekėsi Matui Jonauskui, įveikusiam 2 savo varžovus bei patekusiam į finalą. Jis tapo vicečempionu ir iškovojo vietą Lietuvos rinktinėje.

Lietuvos čempione net trečius metus iš eilės tapo Greta Intaitė. Įveikusi visas savo varžoves kretingiškė apgynė čempionės vardą ir lipo ant aukščiausios prizininkų pakylos.

Itin sėkmingai varžybose debiutavo ir Vilius Pinikas, kuris taipogi įveikė visus savo varžovus ir buvo pripažintas techniškiausiu.

Bronzos medaliais pasipuošė Ugnė Drungilaitė, Živilė Bružaitė bei Fausta Šerpetytė.

Karatė kiokušin mokykla „Shodan“ dar kartą įrodė, kad šiuo metu yra stipriausia Lietuvoje tarp karatė mokyklų ir dominuoja abiejose karate disciplinose: tiek kumite (kovų), tiek kata (kovos technikos demonstravimo) rungtyse.