Penktadienį Kretingos vyrų krepšinio rinktinė išvykoje 72:50 nugalėjo Kauno rajono ,,ASU-Tornado“ ir nutraukė savo pralaimėjimų seriją. Šiame susitikime kretingiškiai nuo pat rungtynių pradžios išsiveržė į priekį, bet apčiuopiamesnę persvarą įgijo rungtynių pabaigoje ir iškovojo nesunkią pergalę.

Varžybose Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Rytis Zabita, Mantas Aukselis, Jurgis Petrauskas, Rokas Rakevičius, Linas Jonuška, Steponas Markus, Tautvydas Pėkus, Gediminas Drungys, Mantas Valčiukas.

Šeštadienį Kretingos komanda savo aikštėje 75:84 neprilygo Kauno ,,Atleto-LSU“. Šiame susitikime varžovai geriau pradėjo rungtynes ir besibaigiant I kėliniui įgijo 9 taškų persvarą, o II kėlinio pradžioje Kauno komandai pavyko susikrauti 15 taškų persvarą, kurią kėlinio pabaigoje kretingiškiai sumažino iki 11 taškų. Antroje rungtynių pusėje varžovai išlaikė dviženklį pranašumą, o Kretingos komandai tik IV kėlinyje pavyko priartėti iki 8 taškų skirtumo, bet intrigos atkurti jie nebesugebėjo.

Kretingos ,,Kretinga“: Linas Jonuška, Jurgis Petrauskas, Rytis Zabita, Rokas Rakevičius, Gediminas Drungys , Mantas Aukselis, Steponas Markus, Eimantas Poškus.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais sausio 29 d. 18 val., kai namuose susitiks su lygos lyderiais Akmenės SCKK-,,Akmenės cemento“ komanda.