Kovas Regionų krepšinio lygoje (RKL) „Kretingos“ vyrų krepšinio komanda tęsia gerokai išretėjusi: komandą paliko vienas naudingiausių lygos žaidėjų Martynas Airošius, išvykęs rungtyniauti į aukštesnę lygą, o prie traumuotų žaidėjų sąrašo prisijungė koją šeštadienio susitikime susižeidęs Mantas Aukselis.

Martynas Airošius (nuotr. centre) viduryje sezono paliko „Kretingą“ ir rungtyniaus aukštesnėje lygoje.

Sausio 15 d. Kretingos vyrų krepšinio rinktinė namuose 69:99 (23:26; 10:28; 20:20; 16:25) neprilygo „Gargždų SC“ (14 pergalių, 7 pralaimėjimai) komandai. Pirmajame kėlinyje aikštėje vyko lygi kova, vis dėlto kėlinio pabaigoje Gargždų komandai pavyko persverti rezultatą savo naudai (10 min. – 23:26), o II kėlinyje „Kretingos“ komanda pelnė tik 10 taškų ir leido varžovams nutolti (20 min. – 33:54). Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė ir varžovai dar labiau padidino savo persvarą.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Rytis Zabita – 15, Linas Jonuška – 12, Mantas Aukselis – 11, Gediminas Drungys (7 rez. perdavimai) – 9, Jurgis Petrauskas – 7, Mantas Valčiukas – 5, Šarūnas Stankus – 4, Eimantas Poškus ir Henrikas Lubinas – po 3.

Sausio 16 d. „Kretingos“ komanda Suvalkijos sostinėje 74:86 (20:28; 15:22; 14:17; 22:22) nusileido Marijampolės ,,Sūduvos–Mantingos-II“ (12 pergalių, 9 pralaimėjimai) komandai. Rungtynes sėkmingiau pradėjo suvalkiečiai, kurie nuo pat pirmųjų akimirkų išsiveržė į priekį, o besibaigiant II kėliniui įgijo didžiausią persvarą (20 min. – 35:50). Vis dėlto „Kretingos“ komanda, įpusėjus IV kėliniui, surengė spurtą ir sumažino savo atsilikimą iki 3 taškų (35 min. – 66:69), bet tada spurtavo varžovai ir „Kretingos“ komandai pakovoti dėl pergalės pritrūko jėgų.

,,Kretinga“: Linas Jonuška – 29, Rytis Zabita (12 atk. kamuolių) – 18, Jurgis Petrauskas (5 rez. perdavimai) – 8, Eimantas Poškus – 7, Gediminas Drungys (6 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai) ir Mantas Aukselis – po 6, Šarūnas Stankus ir Henrikas Lubinas.

Sausio 22 d. Kretingos komanda išvykoje susitiks su Kauno rajono ,,ASU–Tornado“ (21 pralaimėjimas), o sausio 23 d. 16 val. komandos laukia namų rungtynės prieš Kauno ,,Atletą–LSU“ (9 pergalės, 12 pralaimėjimų).