Lapkričio 13 d. Kretingos vyrų krepšinio rinktinė „Kretinga“ 80:74 (17:17; 27:15; 16:19; 20:23) nugalėjo Marijampolės ,,Sūduvos-Mantingos II" (3 pergalės, 4 pralaimėjimai) komandą. Rungtynes nuo pat pirmųjų minučių sėkmingiau pradėjo „Kretinga“, kuri II kėlinyje po Martyno Airošiaus taiklaus dvitaškio įgijo 14 taškų persvarą (19 min. – 40:26). Ketvirtajame kėlinyje varžovai pradėjo taikliai atakuoti iš toli ir sumažino kretingiškių atsilikimą iki 1 taško (37 min. – 70:69), bet į tai dviem taikliais tritaškiais atsakė Martynas Airošius. Kretingiškiai iškovojo pergalę ir nutraukė pralaimėjimų seriją.

Šiose rungtynėse ,,Kretingai“ atstovavo: Martynas Airošius – 25, Mantas Aukselis – 19, Linas Jonuška – 13, Rokas Rakevičius – 7, Rytis Zabita – 6, Gediminas Drungys ir Antanas Lapė – po 4, Eimantas Poškus – 2, Jurgis Petrauskas ir Tautvydas Pėkus taškų nepelnė.

Lapkričio 14 dieną Kretingos komanda išvykoje 87:94 (20:24; 21:27; 21:21; 25:22) neprilygo „Gargždų SC“ (5 pergalės, 2 pralaimėjimai) komandai. Šiame susitikime kova taškas į tašką vyko iki II kėlinio vidurio, kuomet gargždiškiai surengė sėkmingą atkarpą ir prieš didžiąją pertrauką įgijo dviženklį pranašumą 40:51 (20 min.). Po didžiosios pertraukos „Kretingos“ komanda keletą kartų sumažino šeimininkų persvarą iki 3 taškų, bet taikliais metimais IV kėlinio pabaigą sužaidę gargždiškiai iškovojo pergalę.

,,Kretinga“: Martynas Airošius – 30, Linas Jonuška – 19, Gediminas Drungys – 14, Mantas Aukselis – 12, Jurgis Petrauskas – 5, Rokas Rakevičius – 4, Rytis Zabita – 3, Antanas Lapė ir Eimantas Poškus.

Artimiausias rungtynes Kretingos komandos žais lapkričio 20 d.: išvykoje mūsiškiai rungtyniaus prieš Kauno ,,Atletą - LSU" (3 pergalės, 4 pralaimėjimai), o lapkričio 21 d. 16 val. susikaus su Kauno rajono ,,ASU - Tornado" (7 pralaimėjimai) komanda.