Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono varžybas pradėjo ,,Kretingos“ vyrų krepšinio komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus. Iškovojusi dvi pergales iš dviejų susitikimų ji įsitvirtino turnyrinės lentelės viršuje.

Kretingos vyrų krepšinio rinktinė „Kretinga“, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, sezoną pradėjo dviem gražiomis pergalėmis.

Praėjusį penktadienį kretingiškiai sezono atidarymo varžybose 80:69 (19:22; 24:13; 22:19; 15:15) nugalėjo Kuršėnų ,,Grafų baldus-Kristalą“ (1 pergalė, 1 pralaimėjimas). Rungtynes kretingiškių varžovai pradėjo šaltu dušu – 0:11 – ir iš karto išsiveržė į priekį, bet gynyboje sėkmingiau pradėję žaisti kretingiškiai kėlinio pabaigoje pristabdė varžovų snaiperius ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (10 min. – 19:22). Kretingiškiai į priekį išsiveržė II kėlinio viduryje po taiklių Lino Jonuškos ir Jurgio Petrausko tritaškių (14 min. – 36:30), o prieš pertrauką skirtumą padidino dar labiau (20 min. – 43:35). Trečiajame kėlinyje kretingiškiai įgijo ir 22 taškų persvarą, bet prasidėjus IV kėliniui svečiams pavyko arčiausiai priartėti iki 10 taškų, bet užtikrintai varžybas užbaigę šeimininkai iškovojo įtikinamą pergalę.

Šiose rungtynėse ,,Kretingai“ atstovavo: Martynas Airošius (9/13 dvitaškiai, 5/6 baudos, 28 naud. balai) – 23, Jurgis Petrauskas (2/2 tritaškai) – 15, Linas Jonuška – 10, Rytis Zabita (12 atk. kamuolių) – 9, Mantas Aukselis – 8, Rokas Rakevičius – 7, Gediminas Drungys – 6, Antanas Lapė – 2, Vitalijus Kozys ir Eimantas Poškus. Spalio 24 d. pirmosiose rungtynėse išvykoje „Kretingos“ komanda 94:74 (17:20; 26:19; 23:20; 28:15) sutriuškino Anykščių ,,KKSC Volupio“ (1 pergalė, 1 pralaimėjimas) komandą. Šiame susitikime I rungtynių pusėje nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros, o į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis kretingiškiams pirmaujant 4 taškais (20 min. – 43:39). Kretingiškiai lemiamą spurtą surengė lemiamame IV kėlinyje, kurio metu įgijo 20 taškų persvarą ir nebeleido varžovams pasvajoti apie pergalę.

Kretingos ,,Kretinga“: Martynas Airošius (30 naud. balų) – 27, Linas Jonuška – 18, Rokas Rakevičius (7/8 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai) – 14, Rytis Zabita (12 atk. kamuolių) – 11, Jurgis Petrauskas – 9, Mantas Aukselis – 6, Gediminas Drungys (9 rez. perdavimai) – 4, Vitalijus Kozys – 3, Eimantas Poškus – 2, Antanas Lapė, Henrikas Lubinas.

Artimiausiose rungtynėse „Kretingos“ komanda išvykoje susikaus su Akmenės SC KK ,,Akmenės cemento“ (2 pergalės) komanda.