Į atviras Vilniaus karatė kiokušin varžybas susirinko per 400 sportininkų iš Lietuvos karatė mokyklų. Tarp jų buvo nemažas būrys Kretingos „Shodan“ karatė mokyklos auklėtinių. Po atkaklių ir įnirtingų kovų kretingiškiai galėjo džiaugtis iškovotais 6 aukso, 9 sidabro ir 11 bronzos apdovanojimų.
Kretingos karatekos sėkmingai pasirodė sostinėje organizuotose varžybose.

Čempionais savo amžiaus grupėse tapo: Dovydas Jedenkus, Laura Pikturnaitė, Lukas Vismontas, Gražvydas Gružininkas, Greta Intaitė, Vilius Pinikas.

Vicečempionų vardus iškovojo: Edvinas Gerasimenko, Aistė Anužytė, Goda Pagalytė, Domantas Venclovas, Žymantas Gružininkas, Edas Stonkus, Jokūbas Baltūsis, Ugnė Drungilaitė, Arnas Kareckas.

Bronzos medalius iškovojo: Robertas Šlima, Emilija Česnakaitė, Edgaras Benetis, Živilė Bružaitė, Greta Gedrimaitė, Lukas Gurauskas, Danielius Lengvinas, Edvardas Petrauskas, Fausta Šerpetytė, Matas Jonauskas, Greta Jonutytė.

Varžyboms vaikus parengę mokytojas Lukas Kubilius bei treneris Aivaras Baltmiškis džiaugėsi, kad pavyko į Kretingą parvežti net 26 apdovanojimus. Kretingiškiai dar negali lengvai atsikvėpt, kadangi jų laukia dar ne vienas išbandymas – birželio mėnesį vyks diržų laikymo egzaminai bei tradicinės „Baltijos taurės“ varžybos, taipogi – net savaitę truksianti karatė vasaros stovykla.