Praėjusį šeštadienį Kretingoje įvyko principinės Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos rungtynės tarp „Minijos“ ir „Džiugo“ komandų.

Kretingos „Minija“ (melsvi marškinėliai) pralaimėjo principinę kovą prieš Telšių „Džiugą“ – komandą, turnyrinėje lentelėje esančią šalia mūsiškės.

Kadangi turnyrinėje lentelėje kretingiškiai ir telšiečiai rikiuojasi greta, tad šias rungtynes galima priskirti „šešių taškų“ rungtynėms. Svečiai pirmomis rungtynių minutėmis bandė aktyviau pradėti žaidimą, bet šeimininkai neleido varžovams įsibėgėti ir laiku pristabdė jų tempą. Tampa įprasta, jog pirmoje I kėlinio pusėje „Minija“ labiau „apsižvalgo“, negu strimgalviais puola, tad įdomesnių momentų trūko prie abejų vartų. Tiesa, Viktors Jefremovs pavojingai atliko baudos smūgį, kurį tik paskutiniu momentu atrėmė „Džiugo“ vartininkas. Taip pusvalandį sužaidus netrukus krito įvartis į telšiečių vartus – dešiniajame baudos aikštelės krašte kamuolį gavęs Vilius Augutis pasiuntė jį į tolimąjį vartų kampą (1:0) ir „Minija šią persvarą išlaikė iki pertraukos.

Vėliau sekė vėl tuščias pusvalandis – tiek paskutinės pirmojo kėlinio minutės, tiek pirmos penkiolika antrojo kėlinio minučių „pašykštėjo“ gražių momentų žiūrovams, o 59-ąją minutę gavęs puikų perdavimą į baudos aikštelę, Alison E Silva vienu lietimu nukreipė kamuolį į „Džiugo“ vartus ir padvigubino „Minijos“ persvarą (2:0).

Tačiau netrukus prasidėjo košmariškas pusvalandis „Minijai“ – vos už poros minučių kamuolys po Mariaus Šlutos smūgio rikošetu per vartininką skrieja į „Minijos“ vartus (2:1), dar po kelių minučių Rokas Petrikas, gavęs perdavimą priešais vartus, vienu lietimu nukreipė kamuolį į kretingiškių vartų „devyniukę“ (2:2). Kretingiškiams suskubus susigrąžinti turėtą persvarą, svečiai pavojingai kontratakavo ir po sumaiščių prie „Minijos“ vartų Eimantas Marozas sugebėjo dar dukart pasiųsti kamuolį į kretingiškių vartus (2:4).

Tad po prasto paskutinio pusvalandžio, kretingiškiams teko pripažinti „Džiugo“ pergalę 4:2.

MINIJA – DŽIUGAS

2:4 (1:0)

Teisėjas – Saulius Atmanavičius

„Minija“: Martynas Draukšas, Audrius Tolis (67 min. Gražvydas Gujis), Jurijus Kurbangalijevas, Aivaras Lukošius, Kazys Mažionis, Artūras Kurbangalijevas, Stasys Vyšniauskas (83 min. Deivydas Gedvilas), Vilius Augutis (64 min. Gediminas Strikys), Viktors Jefremovs (78 min. Nerijus Jurkaitis), Alison E Silva, Leonardo Dos Santos (46 min. Evaldas Garbauskas).

Įvarčiai: 33 min. Vilius Augutis (1:0), 59 min. Alison E Silva (2:0), 61 min. Marius Šluta (2:1), 66 min. Rokas Petrikas (2:2), 79 min. Eimantas Marozas (2:3), 90 min. Eimantas Marozas (2:4).

Įspėjimai: Alison E Silva, Viktors Jefremovs, Jurijus Kurbangalijevas, Stasys Vyšniauskas („Minija“), Latwayne Anderson, Kęstutis Petkus, Dovydas Baškys, Marius Šluta („Džiugas“).