„Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė, 93:101 (31:9:30; 19:22; 15:27; 28:22) nusileidusi Anykščių KK SC ,,Volupis”, užbaigė savo sezoną Regionų krepšinio lygos A diviziono aštuntfinalyje. Šiame susitikime svečiai spurtavo III kėlinyje, po kurio sugebėjo įgyti 14 taškų persvarą (30 min. – 65:79).

Ketvirtajame kėlinyje savų žiūrovų palaikomi „Kretingos“ krepšininkai kilo į lemiamą šturmą ir po Jurgio Petrausko taiklių baudos metimų skirtumas sumažėjo iki 2 taškų (39 min. – 91:93), bet per likusią minutę svečiai pataikė kelis sudėtingus metimus, o kretingiškių bandymai gelbėtis tolimais metimais buvo nesėkmingi.

Lemiamose rungtynėse „Kretingos“ komandai atstovavo: Domantas Šimaitis (6/12 tritaškiai, 5 rez. perdavimai) – 29, Gediminas Drungys (3/3 tritaškiai, 6 rez. perdavimai, 6 atk. kamuoliai, 26 naud. balai) – 18, Martynas Airošius (6 atk. kmuoliai) – 17, Rytis Zabita (5/6 dvitaškiai) – 13, Linas Jonuška ir Jurgis Petrauskas – po 8, Valdas Raudonis ir Henrikas Lubinas.

Komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: “Įvertinęs sezono rezultatą, tikrai džiaugiuosi tokiu pasiekimu.

Žinoma, galėjome sužaisti dar geriau, jei ne ligos, traumos, jaunimo simuliavimas treniruotėse ir t.t., bet kita vertus tokio rezultato „Kretinga“ neturėjo visą pastarąjį dešimtmetį. Smagu, kad pavyko Kretingos sirgaliams suteikti daug emocijų ir jie mus sezono eigoje palaikė labai stipriai. Apie kitų metų komandą dar nieko negaliu komentuoti, viską žinosime tik rugpjūčio ar rugsėjo mėnesį. Viena aišku – RKL A diviziono vieta išsaugota.“