Kovo 13 dieną Kretingos vyrų krepšinio rinktinė „Kretinga“ pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse 90:89 (20:21; 21:15; 14:20; 24:23; 11:10) po pratęsimo palaužė Anykščių KK SC ,,Volupį”. Prasidėjus IV kėliniui kretingiškiai leido varžovams įgyti 8 taškų persvarą (33 min. – 59:67), bet rungtynių pabaigoje pavijo varžovus ir turėjo galimybę išplėšti pergalę. Deja, lemiamas Jurgio Petrausko metimas tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratęsime geriau sekėsi daugiau jėgų išsaugojusiems „Kretingos“ krepšininkams, kurie iškovojo pergalę ir serijoje išsiveržė į priekį.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Martynas Airošius – 27, Rytis Zabita (22 atk. kamuoliai) – 17, Linas Jonuška – 14, Jurgis Petrauskas – 11, Vitalijus Kozys – 7, Gediminas Drungys ir Domantas Šimaitis – po 6, Valdas Raudonis – 2, Ramūnas Strazdauskas, Henrikas Lubinas taškų nepelnė.

Kovo 14 dieną kretingiškiai išvykoje 64:88 (16:22; 13:19; 16:25; 19:22) pralaimėjo Anykščių KK SC ,,Volupis” ir leido išlyginti serijos rezultatą 1:1. Šiame susitikime anykštėnai nuo pat pirmųjų susitikimo minučių įgijo persvarą, kurią sulig kiekvienu rungtynių kėliniu vis didino, kol galiausiai rungtynių baigtis nebekėlė abejonių.

,,Kretingai“ atstovavo: Linas Jonuška ir Jurgis Petrauskas – po 12, Martynas Airošius – 11, Rytis Zabita – 8, Gediminas Drungys – 6, Vitalijus Kozys – 5, Domantas Šimaitis ir Henrikas Lubinas po – 4, Valdas Raudonis – 2.

Komandos vyr. treneris Arimantas Mikaločius apie atkrintamąsias varžybas sakė: „Kaip ir tikėjausi, kad serija bus labai sunki, taip ir yra. Labai sunku žaisti prieš varžovus, iš kurių nežinai ko tikėtis tiek gynyboje, tiek puolime, nes jų žaidimas – paprastas: varžovų komanda neturi nė vieno derinio puolant, visi žaidžia aplink tritaškio zoną ir atakas atlieka per 3 sek., tad prieš tokią komandą sunku gintis. Namuose iškovojome labai sunkią pergalę bei jos išvarginti kitą dieną vykome į Anykščius, ir ten nieko negalėjome padaryti prieš varžovų zoninę gynybą. Laiko pasirengti lemiamoms varžyboms – tik dvi dienos, bet tikiuosi, kad pavyks žengti toliau. Mums svarbus sirgalių palaikymas, tad jų laukiame lemiamose mūsų komandos varžybose.“

Lemiamas serijos prieš Anykščių KK SC ,,Volupis” rungtynes kretingiškiai namuose žais šiandien, kovo 17 d., 18 val.