Pergalingai Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono varžybas užbaigė „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė, išvykoje po atkaklios kovos palaužusi Kupiškio komandą. Kretingiškiai, iškovoję 15 pergalių ir patyrę 15 pralaimėjimų, užėmė VIII turnyrinės lentelės poziciją ir atkrintamosiose varžybose kovos su Anykščių KK SC ,,Volupiu“ (13 pergalių, 17 pralaimėjimų).

Vasario 27 d. “Kretinga” 85:80 (17:16; 16:18; 24:19; 28:27) išvykoje nugalėjo Kupiškio KK ,,Kupiškį“ (6 pergalės, 24 pralaimėjimai). Šiame susitikime visų rungtynių metu vyko atkakli kova, nė vienai komandai nepavyko įgyti ženklesnės persvaros ir besibaigiant IV kėliniui švieslentėje degė lygus rezultatas (39 min. – 76:76). Vis dėlto paskutiniąją minutę kretingiškiai pelnė 7 taškus be atsako ir nebeleido „Kupiškio“ komandai pagalvoti apie pergalę.

,,Kretingai“ atstovavo: Martynas Airošius (9 atk. kamuoliai, 26 naud. balai) – 21, Domantas Šimaitis – 19, Linas Jonuška (4/6 tritaškiai, 10 atk. kamuolių) – 16, Rytis Zabita (10 atk. kamuolių) – 12, Henrikas Lubinas – 7, Jurgis Petrauskas – 6, Valdas Raudonis – 3, Gediminas Drungys – 1, Matas Puotkalis.

Po reguliaraus sezono RKL A divizione skelbiama pertrauka, o komandos kovas turėtų pratęsti kovo 13–14 dienomis, bet oficialus tvarkaraštis dar nepaskelbtas.