Tauragės Bastilijos sporto komplekse įvyko Lietuvos jaunių U-15 asmeninis badmintono čempionatas. Suvažiavo 54 jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos, tarp jų – 9 atstovai iš Kretingos sporto klubo „Žalgiris“. Vaikinai nenuvylė savo trenerių Arnoldo Slušnio ir Vaido Mackevičiaus.
Kretingos rajono badmintonininkai su savo treneriais

Prestižinėje vaikinų vienetų kategorijoje net penki mūsų sportininkai pateko tarp 15 geriausių: J. Petkus užėmė IV vietą, M. Užandenis – V v., T. Petrošius – VIII v., Š. Stumbra – IX v., M. Noreika – XII v., R. Bružas – XVII v.

Kovos vaikinų dvejetų ir mišrių dvejetų kategorijose buvo dar sėkmingesnės. Jonas Petkus dvejete su Aringu Trimaku (Klaipėda) užėmė I vietą, Tomas Petrošius su Mantu Užandeniu iškovojo III v. Šarūnas Stumbra dvejete su Rolandu Bružu užėmė VI v., o Mamertas Noreika su Simu Skurdausku buvo septinti. Pasiekta gražių laimėjimų su kitų miestų merginomis. Jonas Petkus su Austėja Balandyte (Kaunas) iškovojo I vietą, Mantas Užandenis su Dominyka Rimkute (Tauragė) – II v., Tomas Petrošius su Ieva Juozapaityte (Tauragė) užėmė VI vietą.

Jauniausi dalyviai Mantas Mackevičius ir Ramūnas Žilys dar negali pasigirti aukštais rezultatais, tačiau įgijo vertingos patirties ateities varžyboms.