Šį savaitgalį traumų išretintai „Kretingos“ komandai pergalių iškovoti nepavyko, bet nepaisant šio fakto, ji užsigarantavo mažiausiai VIII poziciją Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione.

Vasario 20 d. “Kretingos” vyrų krepšinio rinktinė 73:96 (9:24; 23:25; 23:21; 18:26) neprilygo Neringos ,,Kuršių” (12 pergalių, 17 pralaimėjimų) komandai. Šiame susitikime varžovai nuo pat pirmųjų minučių įgijo pranašumą ir jau po I kėlinio pirmavo 15 taškų (9:24), o įpusėjus II kėliniui – ir 25 taškų skirtumu (15 min. – 15:40). Ketvirtajame kėlinyje kretingiškiams pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (34 min. – 63:72), bet keli tendencingi teisėjų švilpukai bei trenerio Arimanto Mikaločiaus nušalinimas neleido pratęsti sėkmingos atkarpos ir kretingiškiai patyrė pralaimėjimą.

Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Linas Jonuška (7/11 dvitaškiai, 12 atk. kamuolių, 28 naud. balai) – 19, Martynas Airošius – 17, Jurgis Petrauskas – 9, Matas Puotkalis – 7, Gediminas Drungys, Ramūnas Strazdauskas ir Valdas Raudonis – po 6, Šarūnas Stankus – 3.

Vasario 21 d. kretingiškiai 73:79 (18:22; 17:21; 21:17; 17:19) nusileido prieš IV turnyrinės lentelės pozicijoje žengiančius Akmenės SC KK ,,Akmenės cementas“ (20 pergalių, 8 pralaimėjimai) krepšininkus. Nors didžiąją rungtynių dalį pirmavo svečiuose rungtyniavę Akmenės krepšininkai, III kėlinyje kretingiškiams pavyko išsiveržti į priekį, bet lemiamame ketvirtyje pakovoti su varžovais pritrūko jėgų.

,,Kretinga“: Martynas Airošius (9 atk. kamuoliai) – 19, Jurgis Petrauskas – 17, Gediminas Drungys (7 atk. kamuoliai, 6 per. kamuoliai) – 14, Valdas Raudonis – 10, Linas Jonuška – 9, Ramūnas Strazdauskas – 4, Matas Puotkalis.

Vasario 27 d. „Kretingos“ komanda išvykoje sužais paskutiniąsias reguliaraus sezono rungtynes prieš Kupiškio ,,Kupiškį“ (6 pergalės, 22 pralaimėjimai).