Vydmantų gimnazijos sporto salėje įvyko šių mokslo metų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų merginų ir vaikinų (gimusių 1998 m. bei jaunesnių) zoninės krepšinio „3x3“ varžybos. Teisę dalyvauti šiose varžybose iškovojo Vydmantų gimnazijos merginų ir Jokūbavo Aleksandro Stulginskio pagrindinės mokyklos vaikinų komandos, tapusios Kretingos rajono krepšinio „3x3“ varžybų nugalėtojomis.

Vydmantų gimnazijos krepšininkės, tapusios krepšinio „3x3“ zoninių varžybų nugalėtojomis, rajono bei savo mokyklos garbę gins ir tarpzoninėse varžybose.

Vydmantų merginos pirmą susitikimą sužaidė su Tverų gimnazijos Medingėnų skyriaus (Rietavo savivaldybė) krepšininkėmis ir jas nugalėjo 15:11. Rezultatu 21:6 Vydmantų krepšininkės nugalėjo ir Klaipėdos rajono Šiūparių pagrindinės mokyklos komandą bei 8:3 –Šilutės rajono Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos bendraamžes.

Vydmantiškės – antrokės gimnazistės Karolina Kelpšaitė, Gintarė Andrijauskaitė, Agnė Vaičikauskaitė, Alina Potraitė, pirmokė gimnazistė Viktorija Vielavičiūtė ir septintokė Karolina Narvilaitė, kurias varžyboms parengė kūno kultūros mokytojas Romualdas Mažionis, nepatyrusios nė vieno pralaimėjimo tapo zoninių varžybų nugalėtojomis ir iškovojo teisę Kretingos rajono garbę ginti tarpzoninėse varžybose, kurios numatytos kovo pabaigoje.

Antrą vietą užėmė Švėkšnos, III v. – Šiūparių, IV v. – Tverų atstovės.

Vaikinų grupėje rungtyniavo mūsų rajono Jokūbavo A. Stulginskio pagrindinės mokyklos (komandos vadovas mokytojas Kęstutis Valiukas), Tverų gimnazijos, Drevernos pagrindinės mokyklos (Klaipėdos rajonas) bei Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos komandos. Visas pergales iškovojo Tverų gimnazijos krepšininkai, kurie ir tapo zoninių varžybų nugalėtojais. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio pagrindinės mokyklos krepšininkai, kurie vienodu rezultatu – 18:9 – įveikė Drevernos ir Švėkšnos atstovus bei 11:17 nusileido čempionams, užėmė II v. Treti liko Švėkšnos, ketvirti - Drevernos krepšininkai.

Zoninių varžybų komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos Vydmantų gimnazijos diplomais bei Kretingos sporto mokyklos medaliais.