Kretingos sporto mokykloje buvo surengtos šių mokslo metų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų vaikinų krepšinio „3x3“ rajoninio etapo varžybos, kuriose dalyvavo vaikinų komandos iš Jokūbavo A. Stulginskio pagrindinės mokyklos (mokyt. Kęstutis Valiukas), Grūšlaukės pagrindinės mokyklos (mokyt. Marius Rudys) ir Vydmantų gimnazijos (mokyt. Romualdas Mažionis).

Pirmąją vietą iškovojo „Jokūbavo A.Stulginskio pagr. m.“ komanda, kuriai atstovavo Matas Valiukas, Šarūnas Stankus, Ernestas Piečius, Janutis Deinaras. Antrą vietą iškovojo „Grūšlaukės pagr. m.“ jaunuoliai, nugalėję „Vydmantų gimn.“, kuriai atiteko trečioji vieta. Nugalėtojų komanda rajonui atstovavo zoninėse varžybose.

Rajono kaimų pagrindinių mokyklų vaikų, gimusių 2001 m. ir jaunesnių, krepšinio „3x3“ varžybose dalyvavo 4 komandos: „Jokūbavo A. Stulginskio pagr. m.“ (mokyt. K. Valiukas), dvi komandos iš Kartenos mokyklos–daugiafunkcio centro (mokyt. Marius Meškauskas) ir „Grūšlaukės pagr. m.“ (mokyt. M. Rudys).

Pirmą vietą iškovojo „Grūšlaukės pagr. m.“ berniukai – Edvinas Daugintis, Lukas Butkus, Rimantas Radikas, Vygantas Jazdauskis. Antrą vietą užėmė „Jokūbavo A. Stulginskio pagr. m.“, III v. – „Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras-I“, IV v. – tos pačios mokyklos antroji komanda.