Vasario 6 d. “Kretingos” komanda namuose 91:76 (26:22; 18:16; 15:29; 32:9) palaužė Kuršėnų ,,Grafų baldų-Kristalo” (16 pergalių, 9 pralaimėjimai) pasipriešinimą. Kretingiškiai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, bet prasidėjus IV kėliniui svečiai įgijo 11 taškų persvarą (31 min. - 59:70), bet tada kretingiškiai laimėjo atkarpą 19:0 ir rungtynių baigtis nebekėlė abejonių.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Martynas Airošius (4/7 tritaškiai) – 27, Domantas Šimaitis – 21, Rytis Zabita (16 atk. kamuolių) – 12, Linas Jonuška – 10, Gediminas Drungys (7 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai, 17 naud. balų) – 9, Jurgis Petrauskas – 6, Mindaugas Lukauskas – 5, Henrikas Lubinas – 1, Valdas Raudonis ir Matas Puotkalis.

Vasario 7 d. „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė 73:60 (22:13, 19:13; 22:11; 10:23) nugalėjo Marijampolės ,,Sūduvos-Mantingos-II” (8 pergalės, 16 pralaimėjimų) komandą. Šiame susitikime kretingiškiai nė karto neleido varžovams išsiveržti į priekį, o prasidėjus IV kėliniui pirmavo 28 taškų skirtumu, bet varžovams rungtynių pabaigoje pavyko sumažinti skirtumą.

Kretingos ,,Kretinga“: Martynas Airošius ir Domantas Šimaitis – po 15, Gediminas Drungys ir Valdas Raudonis – po 10, Jurgis Petrauskas – 9, Rytis Zabita – 8, Linas Jonuška – 4, Ramūnas Strazdauskas – 2, Mindaugas Lukauskas (4 blokai).

Vasario 13 d. 18 val. Kretingos komanda išvykoje bandys nugalėti turnyrinės lentelės kaimynus Biržų ,,Rinkuškių alų” (11 pergalių, 12 pralaimėjimų), o vasario 14 d. 16 val. namuose kovos prieš Kauno ,,Sabonio KC” (4 pergalės, 20 pralaimėjimų).