Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Vilniuje įvyko atviros Vilniaus karatė kiokušin varžybos. Į šias tradicines varžybas susirinko per 400 sportininkų iš Lietuvos karatė mokyklų, tarp jų - nemažas būrys Kretingos „Shodan“ karatė mokyklos auklėtinių. Po atkaklių ir įnirtingų kovų kretingiškiai galėjo džiaugtis iškovotais 8 aukso, 13 sidabro ir 11 bronzos apdovanojimais.

Čempionais savo amžiaus grupėse tapo: Greta Intaitė, Danielius Mizgiris, Kasparas Žiulpys, Osvaldas Špiliauskas, Saimonas Pinikas, Robertas Rinius, Emilija Česnakaitė, Andrius Gelžinis.

Vicečempionų vardus iškovojo: Greta Jonutytė, Rokas Antipovas, Salvijus Linnik, Laura Pikturnaitė, Simas Katauskas, Matas Jonauskas, Žymantas Gružininkas, Danielius Lengvinas, Kornelija Česnakaitė, Mantgirdas Tarvydas, Dovydas Stalmokas, Karolina Skėrytė, Jokūbas Retkus. Bronzos medalius pelnė: Jokūbas Baltūsis, Vilius Pinikas, Edvardas Petrauskas, Fausta Šerpetytė, Ernesta Meškytė, Laura Žvaginytė, Edvinas Juozaitis, Marius Pinikas, Aistė Anužytė, Edvinas Vaitkus.

Varžyboms vaikus parengę mokytojas Lukas Kubilius bei treneris Aivaras Baltmiškis pasidžiaugė, jog į Kretingą pavyko parvežti per 30 apdovanojimų: „Šios varžybos buvo puiki patirtis jauniesiems kretingiškiams, daugeliui jų tai buvo vos antros ar trečios varžybos, tad pagyrimo žodžio nusipelnė visi šiose varžybose startavę šodaniečiai“.